Перейти до вмісту
Ласкаво Просимо До Нашої Громади Відвідувач!

Приєднуйтесь до нас зараз, щоб отримати доступ до всіх наших функцій. Після реєстрації та входу в систему ви зможете створювати теми, публікувати відповіді на поточні теми, надати репутацію, отримати свій власний особистий месенджер тощо. Так чого ви чекаєте?

 • Оголошення

  • Shuker

   "MTB Winter Race"   06.01.18

   УВАГА! З ТЕХНІЧНИХ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ПРИЧИН ЗИМОВА ВЕЛОГОНКА ВІДБУДЕТЬСЯ ПІЗНІШЕ. ПРО ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ БУДЕ ПОВІДОМЛЕНО ПІСЛЯ НАРАДИ ОРГАНІЗАТОРІВ (Орієнтовно - початок лютого)    Реєстрація  "MTB Winter Race"    

jeep777666

Вело-Клубівець
 • Публікації

  8
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Days Won

  1

jeep777666 last won the day on 22 січня

jeep777666 had the most liked content!

Репутація

8 Neutral

Про jeep777666

 • Звання
  Новачок

Відвідувачі профілю

38 переглядів профілю
 1. Дивна річ,але навіть сьогодні в цьому розділі -порожньо.Тому дозволю собі почати першим. Отже,нам шість років.З тих,хто стояв біля витоків,нині активно катає і тусується десь половина.Інша з різних причин відійшла від клубного життя та катання взагалі.Це їхнє право. Роздуми над поточним життям клубу та його майбутнім дуже часто заповнюють голову.Але,враховуючи,вік організації,можна пожартувати, що це був дитсадковий період.А з вересня ми "підемо до школи" -на новий рівень свого існування.Першим кроком пропоную приведення наших Положень про змагання до державних вимог,за якими бажаючі можуть і спортивні розряди та звання отримати.Другим -жити за ухваленим Статутом,або ж внести певні зміни за пропозиціями клубівців.І третій -все ж визначитись,скільки нас є,що ми хочемо та що ми можемо. Ми про себе заявили голосно і суттєво.Цей рівень треба тримати.Тому -зі святом нас,друзі і прихильники, з побажанням велонатхнення, гіперактивного веложиття та неймовірних велопригод! А з урахуванням Дня Соборності -гуртуймось,бо ми того варті!
 2. Водохреща (або веломоржі)

  Якщо раптом буде сніг -мабуть,теж в індивідуальному порядку...
 3. Зимова Гонка 2018

  Шановні велодрузі!Де на нашому сайті є зразки заявок на участь у перегонах 21..01.18 та інші необхідні офіційні документи?Дякую.
 4. Зимова Гонка 2018

  Товариство,при всій повазі до спільноти -згаданий розподіл по залікових групах варто оголосити попереднім.Адже,залучивши до організації Центр туризму, маємо взяти до уваги те,що Положення буде перероблено згідно вимог Положення про проведення змагань з велотуризму державного зразка.А там будуть трохи інші категорії.
 5. Обновление Сайта

  Доброго ранку з подякою за відповідь. Обов"язково повідомлю по мірі вивчення оновленого сайту.Але на обкладинці прошу виправити з "велолюбителей" на "велолюбителів" згідно правопису української мови.Дякую і бажаю гарного зимового дня.
 6. Логотип клубу Там-Де-Ми

  Підтримую
 7. Обновление Сайта

  Щиро вдячний авторові оновленого сайту за колосальну роботу.Як медійник готовий долучитись до коригування окремих розділів та виправлення можливих граматичних помилок. Все має бути найкращим.
×