Ви не увійшли.
вело-клубівець
Від: м. ЄлісапеДград
Зареєстрований: 2012-10-14
Повідомлення: 1291
Репутація:   45  

День народження велоклубу 22.01.2017

О с т а т о ч н е _ р і ш е н н я (після тел.узгоджень)
krava2411
Все в силі.
Лєнця
Запрошуються усі активісти/видумщики/ентузіасти та орг.ініціатори забав/конкурсів та ін.цікавостей (фото відео-монтаж та ін.) у цю нд 11.12.2016 - сьогодні - у кахве-піцерію “Смачні Традиції”
зустріч проводиться сьогодні о 16:00
Хто не зна, воно знаходиться за 30 м від перехрестя Перспективна/Шевченка за рельєфом “вгору” вулицею поета.

Тихше їдеш - далі будеш!;) Не ВелоСпортсменка я, а ВелоЛюбительниця-Туристка, відповідно для мене головне не час і швидкість, а відстань, саме катання та всеосяжність!;) Ми навчилися літати в повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, залишилося навчитися жити на Землі, як Люди! (с.) Разом ми добра сила! ;)

Офлайн

вело-клубівець
Від: г. Кировоград
Зареєстрований: 2012-10-30
Повідомлення: 505
Репутація:   23  

Напишите на форуме, что вы решили! Будем общаться по этой теме в рабочем порядке: форум, телефон и т.д.. Я, увы, не попадаю на “сходку”!

Живем только раз, но зато каждый день!

Відредаговано Гру. 11, 2016 11:56:59 (nishabda)

Офлайн

вело-клубівець
Від: Kirovograd
Зареєстрований: 2013-03-27
Повідомлення: 1400
Репутація:   80  

Отож…
Сьогодні, у форматі “ті хто ”за“”, було проведено збори ініціативної групи.
На порядку денному:
1. Все ж таки,- в “Берлозі”, чи де-інде?
2. Формат та учасники.
3. Модулі та сектори.
4. Презентація за напрямками
5. Розважальна програма.
6. Відповідальні.

Після тривалих чайних посиденьок-покричалок, розклад став наступним…

1. В “Берлозі”, для себе, з різноплановою програмою. Кошти байдуже звідки візьмуться. Усі, кому буде не довподоби,- можуть просто поїсти шашлику та попити різних напоїв у будь-якому зручному для них форматі. Усі, хто не бажає брати участі у підготовці та проведенні,- Ваш вибір. Мінімальний термін для втілення запланованої програми,- три години.

2. Формат - “вечірка з ведучими”. Розваги накшталт камеді/концерту/квн/шоу/презентації. Учасники - усі бажаючі (виявити бажання можна у будь-який момент).

3. Програму буде поділено на кілька модулів, що будуть відповідати певним тематикам:

- Туризм;
- Велошкола;
- Змагання;
- Квести;
- Безпека руху та життя;
- Дозвілля

У кожному модулі будуть свої “сектори”: презентаційний / пісенний / інтерактивно-розважальний.
Сьогодні кожен хто бажав, зміг узяти на себе частину нелегкої роботи. Нажаль, це одні й ті самі люди. А може й на щастя…

Захід буде, як мінімум, відзнятий на апаратурі клубчан.

Це мінімальний екстракт із того, що було досягнуто на зборах в цей вечір.
Звісно, що деталі та тексти того, що буде відбуватися “на сцені” повідомляти немає жодного сенсу.
Єдине, що хотів би просити у Шановних велоклубівців,- надсилання мультимедійних матеріалів (фото чи відео) відповідальним за свої сектори клубчанам.

Сподіваюся, що у мінімальні строки, за моїм проханням, вони пропишуть свої електронні адреси у наступних постах.

Усім легкої неділі та удачі!

Тот, кто хочет чего-либо, ищет способ, как этого добиться.
Тот, кто не хочет - ищет оправдания, почему он не может…

Відредаговано Гру. 11, 2016 21:33:33 (rekom)

Офлайн

вело-клубівець
Зареєстрований: 2016-04-27
Повідомлення: 181
Репутація:   26  

elena.litvinova.77@inbox.ru
el271077@mail.ru
Досуг, соревнования, туризм!

Відредаговано Гру. 12, 2016 22:43:15 (ELENA777)

Офлайн

вело-клубівець
Від: Кировоград
Зареєстрований: 2016-02-13
Повідомлення: 281
Репутація:   21  

toxa_sr@mail.ru
Велошкола

Відредаговано Гру. 13, 2016 07:40:06 (ElCamino)

Офлайн

вело-клубівець

rekom
Сподіваюся, що у мінімальні строки, за моїм проханням, вони пропишуть свої електронні адреси у наступних постах.
ELENA777
ElCamino
Ви хоч напишіть/відреагуйте хто за яку тематику взявся, щоб для вас же не було плутанини
rekom
Захід буде, як мінімум, відзнятий на апаратурі клубчан.
Пане Олег та ін фото/відео-оператори, в мене є штатив - якщо він вам допоможе - можете на нього розраховувати

Ще питання
rekom
1. Все ж таки,- в “Берлозі”, чи де-інде?
щось мені підказує, що треба потихеньку вже їм дзвонити/бронювати дату 22.01.2017 для нас, щоб вони коли планували сітку заходів - лишили вільним нашу дату , щоб потім було без неприємностей

7. щодо оформлення зали у святковий формат: крім пов.кУльок можу запропонувати власноруч створені декорації (вел, квіти, стенд для фоток чи щось ін зроб.) намальовані/вирізані з “корОбок” - на роботі знайду 2-4 шт розміром 39 х 59 мм, питання - чи треба?
8. Досі не визначилися з пригощанням/частуванням, зрозуміло що чай в них знайдеться для нас, а от печиво/смаколики/вафлі/цукерки та торт(!) не знаю. Щодо торту, якщо треба, можу спитати скільки коштував отакий (це був великий смачнющий на мій смак 2-шаровий бісквіт+вершковий крем, який на нижньому шарі з додаванням ківі)

Тихше їдеш - далі будеш!;) Не ВелоСпортсменка я, а ВелоЛюбительниця-Туристка, відповідно для мене головне не час і швидкість, а відстань, саме катання та всеосяжність!;) Ми навчилися літати в повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, залишилося навчитися жити на Землі, як Люди! (с.) Разом ми добра сила! ;)

Офлайн

вело-клубівець

Лєнця
Щодо торту,
можна розтопити шоколадку та намалювати велосипед чи надпис ТДМ на всій площині верхнього шару

Офлайн

вело-клубівець
Зареєстрований: 2016-04-27
Повідомлення: 181
Репутація:   26  

Лєнця
Лєнця
Що до торту! Iдея смачна! Але знову ж фiнансове запитання…

Офлайн

вело-клубівець
Від: Kirovograd
Зареєстрований: 2013-03-27
Повідомлення: 1400
Репутація:   80  

Усе буде кул!

Тот, кто хочет чего-либо, ищет способ, как этого добиться.
Тот, кто не хочет - ищет оправдания, почему он не может…

Офлайн

вело-клубівець
Від: г. Кировоград
Зареєстрований: 2012-10-30
Повідомлення: 505
Репутація:   23  

Решаю вопрос с оплатой аренды Берлоги! Пытается нам “Спорт для всех” помочь, но гарантий нет. Организация бюджетная! Ищем спонсоров! думаем! Предлагаю время проведения с 16.00 до 19.00. Согласны? Большой торт обязательно нужен! И семь свечек!!! Узнайте где можно заказать и сколько будет стоить!

Живем только раз, но зато каждый день!

Відредаговано Гру. 13, 2016 14:14:33 (nishabda)

Офлайн

Модерувати