Ви не увійшли.
вело-клубівець
Від: Кіровоград
Зареєстрований: 2012-10-16
Повідомлення: 1221
Репутація:   50  

Зимова велогонка

За результатами голосування активу велоклубу обрано місце проведення змагання - Козачий острів. У кого є пропозиції щодо формату заходу, схеми траси, нагород, тощо
План місцини тут - https://drive.google.com/file/d/1BIt2LfYQsioTyfY2OwfAJ2ZIvDZegHwo/view?usp=sharing

Час минає, до дати проведення залишається півтора місяця - тобто 5 вихідних. Для початку треба сформувати орггрупу - щоб роподілити завдання. А завдання такі:
1. Визначення формату та траси перегонів.
2. Оприлюднення інформації про гонку.
3. Відкриття реєстрації та збір призових коштів.
4. Пошук можливостей розширення призового та оргфонду.
5. Формування фонду маркувальної продукції (номери учасників, стрічки, покажчики, фарба тощо).
6. Виготовлення значків учасника перегонів.
Я би поділив на три напрямки і за кожен закріпив по два волонтери:
І. Підготовка траси, розробка документації, реєстрація учасників маркування траси та проведення змагань.
ІІ. Оприлюднення та висвітлення інформації (інтернет та ЗМІ), розробка та виготовлення плакатів (афіш), значків, грамот.
ІІІ. Збір оргвнесків та пошук спонсорів.

Пропоную до суботи сформувати основну орггрупу (3-5чол) та домовитись про зустріч (у цю суботу або неділю) на місці проведення перегонів для визначення траси та плану дій.

Якщо активність буде така сама, як і у формуванні Календарю на 2018 рік, то я не бачу сенсу у розповсюджені інформації про проведення зимових перегонів.

Для того щоб дійти до своєї мети, треба тільки одне – рухатись до неї

Відредаговано Гру. 11, 2017 09:17:19 (Gorec)

Офлайн

вело-клубівець

Зимова велогонка

Моя пропозиція щодо підготовки траси зимових перегонів - найняти трактор з скребком, щоб він за дві доби до змагань розчистив доріжки (перехідні ділянки почистимо вручну). Якщо стан траси дозволить з робити старт групами по три учасника (це надасть видовищності заходу та скоротить час очікування)

Офлайн

вело-клубівець
Від: Кировоград
Зареєстрований: 2012-10-29
Повідомлення: 1547
Репутація:   40  

Зимова велогонка

Готов участвовать в подготовке и организации, в субботу буду.

Офлайн

вело-клубівець

Зимова велогонка

Субота 16.12.2017 - Козачій острів - визначаємось з трасою зимової гонки та оргпитаннями. Чекаю на пропозиції щодо участі у роботі оргрупи та часу зустрічі у суботу. Думаю що треба у першій половині дня - коли ще нормальна видимість, наприклад десь об 11.00 або раніше.
Народ - підтягуйтесь, роботи багато і у 3 з нею не впоратись. Не чекайте що хтось для вас щось зробить, для себе робимо, як підготуємо так і буде.

Відредаговано Гру. 12, 2017 18:38:10 (Gorec)

Офлайн

Зареєстрований: 2012-10-12
Повідомлення: 1231
Репутація:   38  

Зимова велогонка

суббота 50/50. работа.

Офлайн

вело-клубівець
Від: м. ЄлісапеДград
Зареєстрований: 2012-10-14
Повідомлення: 1312
Репутація:   45  

Зимова велогонка

Gorec
Думаю що треба у першій половині дня - коли ще нормальна видимість, наприклад десь об 11.00 або раніше.
100% я на роботі…

Тихше їдеш - далі будеш!;) Не ВелоСпортсменка я, а ВелоЛюбительниця-Туристка, відповідно для мене головне не час і швидкість, а відстань, саме катання та всеосяжність!;) Ми навчилися літати в повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, залишилося навчитися жити на Землі, як Люди! (с.) Разом ми добра сила! ;)

Офлайн

вело-клубівець

Зимова велогонка

100% буду

Офлайн

вело-клубівець
Від: Кропивницький
Зареєстрований: 2016-04-24
Повідомлення: 179
Репутація:   24  

Зимова велогонка

По субботах полный рабочий день у меня!!!

Жизнь — это путь. У кого-то это путь до булочной и обратно, у кого-то — кругосветное путешествие.

Відредаговано Гру. 13, 2017 07:28:22 (vitalik72)

Офлайн

вело-клубівець

Зимова велогонка

У неділю нажаль дощ, тож якщо хто зможе прийняти участь хоча би в обговоренні (плануванні) траси та основних моментів пропоную зустрітись у суботу на Козачему острові (бажано на роверах для обкатки можливих варіантів). Після обговорення можна буде трохи катнути вздовж Інгулу.
З урахуванням того що на обговорення треба буде витратити не менше години, можна зустрітись раніше ніж 11:00. Хто зможе прийняти участь позначте зручний для вас час (Мій з 9 до 11).

Офлайн

вело-клубівець

Зимова велогонка

Я смогу только с 12-и)))

Офлайн

Модерувати