Ви не увійшли.
вело-клубівець
Зареєстрований: 2013-07-30
Повідомлення: 51
Репутація:   13  

З Днем захисника вітчизни!

Дорогі нашічоловіки! Мужні, відважні, спритні, наполегливі, харизматичні, толерантні, завжди дотепні та веселі! Хоч і не сві визнають сьгоднішній день святом, та я вважаю, що зайвою нагода привітати вас не буде))
Отож, дорогі наші чоловіки, вітаємо вас із Днем Захисника Вітчизни! Хочемо побажати вам мужності у справах, щастя і успіхів в особистому житті. Нехай всі ваші грандіозні плани стануть реальністю, удачі вам у всіх ваших починаннях. Ви у нас найкращі і найсильніші! І будьте такими завжди!

Офлайн

вело-клубівець
Від: Кіровоград
Зареєстрований: 2012-10-16
Повідомлення: 1207
Репутація:   50  

Дякуємо

Для того щоб дійти до своєї мети, треба тільки одне – рухатись до неї

Офлайн

вело-клубівець
Від: Kirovograd
Зареєстрований: 2013-03-27
Повідомлення: 1400
Репутація:   80  

Дякуємо!

Тот, кто хочет чего-либо, ищет способ, как этого добиться.
Тот, кто не хочет - ищет оправдания, почему он не может…

Офлайн

Зареєстрований: 2012-12-04
Повідомлення: 485
Репутація:   29  

СПАСИБІ

Офлайн

вело-клубівець
Від: Кировоград
Зареєстрований: 2012-10-29
Повідомлення: 1542
Репутація:   40  

MotorOlka
Дякую за вітання!!!

Відредаговано Лют. 23, 2014 21:05:44 (Discovery)

Офлайн

вело-клубівець
Від: м. ЄлісапеДград
Зареєстрований: 2012-10-14
Повідомлення: 1306
Репутація:   45  

Хе-хей! Тепер в цьому році 2015-му))) вітаємо всіх наших чоловіків, хто не цурається цього свята, - з 23-м лютого з Днем Захисника Вітчизни!!! Бажаю вам мужності, сили, віри, надії, любові і волі, хоробрості, міцного здоров'я, миру в душі, в сім'ї та навколо, взаємопідтримки, добрих вчинків, досягнення поставлених цілей, сили духу і завжди бути як на коні! Ура!

Тихше їдеш - далі будеш!;) Не ВелоСпортсменка я, а ВелоЛюбительниця-Туристка, відповідно для мене головне не час і швидкість, а відстань, саме катання та всеосяжність!;) Ми навчилися літати в повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, залишилося навчитися жити на Землі, як Люди! (с.) Разом ми добра сила! ;)

Офлайн

Модерувати