Алюмінієвий куточок в будівельній галузі

Куточок алюмінієвий, який виробляють російські і зарубіжні металургійні підприємства, користується великим попитом серед покупців. Його застосовують в будівництві і суміжних з ним областях. Алюмінієвий куточок замовити можна на цьому сайті за доступною і вигідною ціною. Куточки з алюмінію почали використовувати в цій індустрії багато років тому, але останнім часом сфера їх застосування значно розширилася. Тепер виріб затребуване в будівництві великих будівель і малоповерхових будинків, ремонт офісів і житлових приміщень.

Алюмінієвий куточок в будівельній галузі

Куточки алюмінієві сьогодні необхідні для спорудження та оформлення торгових павільйонів. Крім того, завдяки своїй міцності і легкості вони стали незамінним матеріалом для виготовлення віконних рам. Крім того, куточки з алюмінію використовуються для виробництва і зміцнення різних інших конструкцій, а також в області декоративного оздоблення. Останні два напрямки застосування в будівництві є основними для цього виробу. Алюмінієві куточки служать стиковими елементами в багатьох будівельних конструкціях.

Виріб виготовляється у вигляді пресованого профілю без внутрішніх порожнин. За формою куточок виглядає як буква «Г». Його полки можуть бути як однаковими, так і різними по довжині і товщині. Так як куточки застосовуються в різних конструкціях, вони випускаються з закругленими і прямими кутами. Класифікують вироби відповідно до стану матеріалу, точністю і міцністю.

Які алюмінієві куточки затребувані в будівництві

Алюмінієвий куточок виробляють з різних сплавів, які відрізняються між собою за характеристиками. Найбільш затребуваними в будівництві стали доступні за вартістю куточки, зроблені зі сплавів АД31Т5, АД31Т1, АД31Т і АД31.

Особливо важливо звернути увагу на марку при покупці алюмінієвого куточка для створення декоративних елементів. Деякі сплави алюмінію після анодування, яке проводиться з метою захисту від корозії, набувають нерівномірну колірну забарвлення на поверхні, що виглядає непривабливо. Декоративні алюмінієві куточки покриваються спеціальним покриттям, що підвищує їх стійкість в корозії.

Copyright © . All Rights Reserved