Алюмінієвий профіль стикувальний від "Профіль-Центр"

Пороги з отворами від компанії "Профіль-Центр" для підлогових покриттів призначені для зовнішнього кріплення саморізами або дюбелями. З їх допомогою закривається стикувальний шов між двома однорівневими покриттями. Алюмінієвий з'єднувальний профіль застосовується у випадках, коли на підлогу матеріали в місці з'єднання мають нерівні краї і знаходяться на одному рівні.

Сегодня алюминиевый порожек можно заказать на официальном сайте производителя компании "Профіль-Центр" по доступной цене и с гарантией.

Алюмінієвий поріг для підлоги дивовижно просто підбирається за кольором до паркету (особливо зверніть увагу на поріжок "під дерево"), ламінату, керамічної плитки і іншим покриттям. Він приховує всі недоліки порізки і монтажу. Робить плавний, акуратний і стильний перехід між покриттями.

Стандартна довжина порогів 0,9 м і 1,8 м.Максімальная довжина профілю - 2,7 м.

Поріг алюмінієвий стикувальний, це спеціальне технічне пристосування, здатне надійно закріпити краю будь-якого підлогового покриття. Завдяки такому підходу, підлоговий матеріал передчасно не зношується і має додаткову, якісний захист в найважливіших місцях.

Як показує практика, стикувальний поріг досить міцний і надійний. Не схильний до передчасного зносу і деформації через перепад температур і інших зовнішніх факторів. Його успішно застосовують як в домашньому ремонті, так і в місцях з підвищеною прохідністю людей. Громадські місця не стануть перешкодою для використання зручних і практичних виробів їх алюмінію.

Різновиди моделей

Компанія "Профіль Центр" може запропонувати досить велика різноманітність серед своєї продукції, в тому числі і поріг стикоперекривающій алюмінієвий. Який прекрасно підходить для створення логічного переходу від однієї кімнати в іншу. На жаль, яким би якісним не був би ремонт, повністю позбудеться від стиків просто неможливо. Різноманітні матеріали вимагають різного способу укладання, і як потім можна бачити згодом, в місцях їх з'єднання виникає не дуже гармонійний перехід. Щоб повністю позбудеться від такого дисбалансу, використовують перевірені часом, і тисячами інших користувачів стикувальний поріжок.

Залежно від ширини отвору і типу матеріалу, а також від естетичних уподобань покупців, Профіль Центр готовий здивувати навіть дуже вимогливого покупця своїм асортиментом

Переваги продукції

Серед достатку сучасних оздоблювальних матеріалів, поріжки стикувальні алюмінієві мають цілий ряд своїх власних переваг, які можна виділити окремим списком:

 1. Максимальна стійкість до фізичних деформацій через перепад температур або механічного впливу.
 2. Максимальна простота монтажу за допомогою простих і звичайних інструментів.
 3. Немає необхідності витрачати час на спеціальний догляд і на покупку окремих миючих засобів. Досить просто протирати від пилу і бруду в міру необхідності.
 4. 100% екологічна безпека для дорослих і дітей. Матеріал не схильний вступати в хімічну активність протягом усього терміну експлуатації.
 5. Унікальні властивості металу, з якого виробляється поріг стикувальний. Не схильний до передчасного зносу, не схильний псується від вологи і перепадів температур.
 6. Дуже широкий асортимент для кінцевого споживача. Будь-який бажаючий зможе підібрати оптимальне рішення для вже готового дизайну приміщення або цілого будинку (квартири).
 7. Прекрасний зовнішній вигляд, з яким не можуть конкурувати вироби з інших матеріалів (сталь, полімер).

Правильний вибір готового виробу

Замовити, придбати і доставити стикувальні поріжки дуже просто. Але, перед тим як зробити замовлення, необхідно визначитися з правильним вибором. На це впливає кілька важливих факторів, які варто враховувати. Інакше може трапитися ситуація, коли доведеться повторно робити замовлення, через неправильне вибору.

І так, зверніть увагу на наступні характеристики продукту:

 • наскільки інтенсивним буде потік людей;
 • якість покриття для фіксації його порогом;
 • ширина між краями підлогового покриття;
 • чи є необхідність у додатковій безпеці від ковзання;
 • товщина матеріалу, з яким буде контактувати поріг стикоперекривающій.

Основна перевага покупки виробів від виробника , це висока якість кінцевого продукту. Можливість самостійно підібрати необхідну кількість. Вибір не тільки за забарвленням, а й за іншими технічними параметрами. У підсумку, будь-який покупець отримає максимальне задоволення від процесу створення затишку, в своєму будинку або квартирі.

Copyright © . All Rights Reserved