Автоматизовані торгівельні системи

Автоматизовані торгівельні системи: плюси і мінуси. Трейдери та інвестори можуть перетворити точні правила входу, виходу і управління капіталом в автоматизовані торговельні системи, які дозволяють комп'ютерам виконувати і контролювати угоди. Одна з найбільших привабливих стратегії автоматизації полягає в тому, що вона може прибрати частину емоцій з трейдингу, оскільки угоди автоматично розміщуються при дотриманні певних критеріїв. Вы можете узнать актуальные предложения на  http://o-s-a.net/posts/roboti-bitmex.html о том как торговать роботами на Bitmex в любое удобное для вас время бесплатно и без регистрации.

Ця стаття знайомить читачів і пояснює деякі переваги і недоліки, а також реалії автоматизованих торгових систем.

Що таке автоматизована торгова система?

Автоматизовані торгівельні системи - також звані механічними торговими системами, алгоритмічної торгівлею, автоматичної торгівлею або системної торгівлею - дозволяють трейдерам встановлювати конкретні правила як для входів, так і для виходів з торгівлі, які після програмування можуть автоматично виконуватися через комп'ютер. Фактично, приблизно 75% акцій, що торгуються на американських біржах, відбуваються з автоматичних торгових систем.

Правила входу і виходу з угоди можуть бути засновані на простих умовах, таких як перетин ковзних середніх, або вони можуть бути складними стратегіями, які вимагають повного розуміння мови програмування, специфічного для торгової платформи користувача. Вони також можуть грунтуватися на досвіді кваліфікованого програміста.

Автоматизовані торгівельні системи зазвичай вимагають використання програмного забезпечення, пов'язаного з брокером прямого доступу, і будь-які конкретні правила повинні бути написані на пропрієтарного мовою цієї платформи. Деякі торговельні платформи мають «майстрів» для побудови стратегій, які дозволяють користувачам вибирати зі списку загальнодоступних технічних індикаторів, щоб створити набір правил, які потім можна буде автоматично торгувати. Наприклад, користувач може встановити, що довга угода буде введена після того, як 50-денна змінна середня перетинає 200-денну ковзну середню на п'ятихвилинній графіку конкретного торгового інструменту. Користувачі також можуть вводити тип ордера (наприклад, ринковий або ліміт) і коли угода буде запущена (наприклад, при закритті бару або відкритті наступного бару) або використовувати вхідні дані платформи за замовчуванням.


Как работают трейдинг боты в трейдинге криптовалют?

Copyright © . All Rights Reserved