Електрична тепла підлога

Ми хочемо, щоб ви відчували себе комфортно з опаленням. Це тому, що ваш вибір системи опалення вплине на ваше життя. Хоча ефективність важлива, не можна обійти увагою комфорт. Електрична тепла підлога відповідає обом цим критеріям. Всі пропозиції по елекричній теплій підлозі дивіться тут у зручний для Вас час та оформлюйте замовлення за вигідною ціною.

Опалення - переосмислення. Більш ефективний - з променистим теплом в поєднанні з новітніми інфрачервоними технологіями і інтелектуальним керуванням. Більш екологічний - з інноваційними ідеями, переробляються матеріалами і сонячною енергією. Без компромісів, але оптимальне поєднання ефективності і зручності. Протягом багатьох років вважалося, що опалення електрикою коштує дорого. В цьому випадку зазвичай думають про застарілі накопичувальних обігрівачах. Але це тепер історія. Завдяки технічним розробкам, точному контролю, а також структурної оптимізації ізоляції зовнішніх стін та вікон це вже не так.

Навпаки, якщо взяти до уваги вкладення в систему опалення, експлуатаційні витрати і необхідне технічне обслуговування протягом 20 років, електричне опалення у вигляді теплих підлог або в поєднанні з інфрачервоним обігрівом є одним з найбільш зручних і недорогих. Ефективна системи в порівнянні з іншими системами опалення.

ОПАЛЕННЯ - НЕ ГАРЯЧЕ ПОВІТРЯ. Вам потрібна затишна тепла кімната, а не гаряче повітря. Якщо ви виберете тепла підлога, він не нагріє повітря, як у випадку з так званим конвекційним обігрівом. Променисте тепло від теплої підлоги здається особливо комфортним, а це означає, що температура повітря в приміщенні може бути знижена до 3 ° C з тим же ступенем комфорту - і кожен градус менше економить близько 6% енергії, а значить, і грошей.

ЛЮДИ, які страждають на алергію, МОЖУТЬ ДИХАТИ КРАЩЕ. Людям, що страждають на алергію, допомагає променисте тепло. Традиційні системи опалення нагрівають повітря, щоб створити відчуття тепла. Спочатку він піднімається до стелі, де знову остигає, перш ніж опускатися на підлогу, що витрачає цінну енергію. Він також збиває і спалює пил, а також сушить повітря, що дратує людей, які страждають алергією.

Copyright © . All Rights Reserved