​Горіх пекан користь

Горіх пекан: користь та особливості вирощування

Сучасні садівники все більше захоплюються вирощуванням екзотичних дерев і чагарників, і це чудово: все нові і нові способи адаптувати для нашого клімату навіть теплолюбні рослини. До «екзотики» відносять і горіх пекан – гостя з Північної Америки, який добре пристосувався до місцевих умов. Ви можете замовити та купити екзотичні горіхи за самою вигідною та доступною ціною.

Пекан чимось схожий на звичний для нас волоський горіх, проте має свої особливості. Він вважається довгожителем, і може тішити оточуючих розлогою кроною кілька сотень років! У висоту пекан також тягнеться добре, і сягає 60 метрів. Найбільшу цінність становлять плоди: вони мають солодкуватий присмак і містять багато корисних для організму вітамінів, мікроелементів. Дозрівають горіхи на початку осені.

Як вирощувати?

Перше, на що слід звернути увагу – якість саджанця. Якщо рослині в розпліднику забезпечували правильний догляд, це практично гарантує його приживання та повноцінний розвиток за умови сумлінної турботи про дерево.

Пекан, однак, до вибагливих рослин не відноситься: він добре росте і розвивається навіть на неродючих ґрунтах, може витримати посуху та відсутність добрив.

Головна умова – спочатку знайти правильне місце посадки. Росте пекан досить повільно, але він неминуче витягнеться вгору, і матиме розлогу крону – це потрібно враховувати.

Не варто садити пекан впритул до будов – житлового будинку, господарських споруд, паркану.

Зверніть увагу на наявність проводів електропередач над місцем висадки – якщо не хочете надалі псувати форму крони і обрізати горіх.

Місце має бути добре освітленим.

Ідеальним ґрунтом для висадки пекану у відкриту землю виступить нейтральний ґрунт. При необхідності можна додати в посадкову яму вапно (трохи). Для поживності підійде компост, який також засипають у яму.

Ґрунт навколо саджанця мульчую торфом, і спочатку надають пекану активний полив – це дозволить рослині укоренитися.

Навесні проводиться санітарне обрізання дерева, яке дозволяє сформувати більш правильну форму крони.


Детальная информация dk-590 у нас.

Copyright © . All Rights Reserved