​Комплект трафаретів

Комплект трафаретів цифр від 0 до 9 з оцинковки »- дійсно відмінний вибір. Переваги трафаретів з оцинковки очевидні: це і багаторазовість, і зручність зчищати фарбу ножем і більш висока міцність. Цифри в даних трафаретах мають висоту 10 см, а сам квадрат в якому розташована цифра висоту 15см. Изготовление многоразовых трафаретов цифр по низким ценам в Украине по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Комплект трафаретів цифр від 0 до 9 (метал оцинкований 0,5 мм). Даний комплект трафаретів може бути придбаний в складі набору букв і цифр зі знижкою 30%. Якщо ви хочете, ви можете купити даний набір трафаретів і іншим зручним способом, а не обов'язково через корзину. Для цього зателефонуйте менеджеру!

Як зробити напис використовуючи трафарет.

Якщо ви замовляєте набір і спеціальний профіль, то ви можете набирати з даних цифр різні числа. І вже після цього робити написи. Хоча, металеві трафарети можна використовувати і як зазвичай, просто по-окремо прикладаючи трафарет і завдаючи зображення.

До речі, кожна цифра має висоту 10см, а розмір прямоугольніка- 15 х 15 см. ВИГОТОВЛЕННЯ ТРАФАРЕТІВ

Трафарет - це шаблон, який використовується для швидкого і якісного нанесення зображень і символів на будь-яку поверхню. Вони досить прості в застосуванні. З їх допомогою потрібна інформація з'явиться на стінах, статевому покритті, дзеркальних поверхнях, автомобільної техніки і різному устаткуванні. Виготовляються трафарети на замовлення за індивідуальним малюнком клієнта або ж ескізу дизайнера.

Матеріали для виготовлення трафаретів

Найбільш поширеними матеріалами для трафаретів вважаються: картон, пластик, акрилове скло, полістирол, самоклеюча плівка, композит.

Підбирають матеріал виходячи з призначення майбутнього трафарету, а також місця розміщення інформації. Для нанесення точного, чіткого зображення найкраще використовувати самоклеящуюся плівку. Своєю клеїть стороною плівка щільно лягає на підставу, перешкоджаючи розбризкування фарбувального елемента.

Оперативне виробництво трафаретів, які розміщуються на вулиці, вимагає жорстких і гнучких матеріалів. Ідеально підійде полістирол, щільно прилягає, як до стіни, так і асфальту. Для нанесення малюнка використовується спеціальний спрей.

Copyright © . All Rights Reserved