КРОВЕЛЬНЫЕ МАТЕРИАЛЫ – ПОЧЕМУ ОНИ ТАК ВАЖНЫ

Структура даху та її покриття впливають не тільки на обробку будівлі, її зовнішній вигляд, але й на міцність та функціональність стелі. Сьогодні на ринку можна вибрати з безлічі покрівельних матеріалів, вирішивши які параметри для нас найбільш важливі. Бітумна черепиця стає все більш популярною, чому це відбувається? Які найбільші переваги такого рішення?

ПОКРІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ – ЧОМУ ВОНИ ТАК ВАЖЛИВІ?

При будівництві нового даху або реконструкції старого ми повинні вибрати один із видів покрівельних матеріалів. До Вашої уваги черепиця з Італії за достпною і вигідною ціною. Чому це важливий етап будівельно-ремонтних робіт та необхідно обдумати це рішення? Те, що монтуватиметься на даху, насамперед впливає на зовнішній вигляд будівлі. Чи відповідають кольори покриття та його форма фасаду та загальному дизайну будівлі? Однак це не єдина причина, якою ми маємо керуватися при ухваленні рішень.

Покрівля може впливати на всю конструкцію даху. Не можна вибирати занадто важкий, тому що кроквяна ферма деформуватиметься або стіни надто сильно потріскаються. Його слід обирати відповідно до умов у цій місцевості. Якщо будинок зводиться у місці, де випадає багато опадів, покриття має бути особливо стійким до води.

БІТУМНА ЧЕРЕПИЦЯ І ЇЇ ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ

Порівняно зі сталевою або керамічною черепицею, черепиця в першу чергу є більш дешевим матеріалом, що важливо для великих дахів. Вони виготовлені зі смуг скловолокна, покритих бітумною повстю. Ще однією надзвичайно важливою особливістю є те, що він легкий, тому підходить навіть для покриття старих конструкцій дахів і будівель, які не підготовлені для важких металевих листів, наприклад, гаражів або господарських будівель. Їх також досить легко монтувати, а вироблена в даний час черепиця дуже міцна, щільна і стійка до погодних умов, що змінюються. Вони також приглушають зовнішній шум, наприклад, град чи дощ. Вони дозволяють створювати естетичні візерунки, інколи імітуючи інший тип покриття.

Copyright © . All Rights Reserved