Ліфтове обладнання

Створення сприятливих умов для інвалідів або людей похилого віку важливе не тільки в громадських установах. Дуже часто такі зручності відсутні у багатоквартирних будинках та будинках на одну сім'ю. На стадії проектування не враховується, що буде за кілька десятків років. Ви можете замовити ліфт для будівлі чи споруди за доступною і вигідною ціною.

Ви не думаєте про неприємні життєві ситуації, в яких наслідки звичайних сходів можуть стати непереборною перешкодою. Виходом із цієї ситуації є встановлення домашнього витягу, крісла-драбини або іншого пристосування для перевезення інвалідів.

Домашній ліфт чи сходи?

Домашні ліфти — ідеальна зручність, яку ми колись знали лише на громадських місцях. Потреба в установці в індивідуальному будинку виникає все частіше. Літнім людям або людям в інвалідних візках важко піднятися на верхні поверхи, а іноді й вийти з дому. Бар'єр – це сходи, які не можуть подолати люди в інвалідних візках, люди похилого віку і ті, хто на милицях.

Для людей з обмеженими фізичними можливостями існує безліч перевірених рішень, що дозволяють ефективно вирівнювати архітектуру. Завдяки різним пристосуванням для перевезення людей похилого віку та інвалідів стає все легше і легше вільно пересуватися по дому. У приватних будинках найчастіше використовуються сходові підйомники та сходові стільці.

Сходове крісло для перевезення людей похилого віку або людей з обмеженими можливостями

Сходові стільці, особливо криволінійні, можна встановлювати навіть на вузькі або круті сходи. Проте крісло ліфта не перевозитиме людину з інвалідним візком. Підйомник сходами може це зробити, але для його керування необхідний опікун.

У ситуації, коли жодне з вищезгаданих рішень не є оптимальним, можна розглянути можливість встановлення внутрішнього ліфта в приватному будинку. Домашні ліфти можуть перевозити людину в інвалідному візку. Інвалід також може скористатися ліфтом самостійно. Ліфтом вдома можуть користуватися не тільки інваліди та люди похилого віку, але й полегшення дитини в колясці або різних видах пакетів. У деяких випадках домашній ліфт може працювати просто як вантажний.

Copyright © . All Rights Reserved