Оренда квартири - дізнайтесь про її переваги

За ці роки я мав багато розмов і зустрічей з людьми, які хотіли взяти іпотеку для фінансування купівлі власної квартири. У кожного з них були різні мотиви, але багато з цих причин повторювалися.

Може здатися, що при ухваленні рішення «купити чи винайняти квартиру?» , Фінансові мотиви мають ключове значення. Життя свідчить, що зовсім інше. Звісно, у деяких людей (тих, хто у меншості) переважають фінансові аргументи, але для більшості саме емоції диктують, що та як робити. На жаль, у фінансах емоції поганий порадник, і це має свої наслідки. Ви можете орендувати квартиру http://demarapart.com.ua/ за самою вигідною та недорогою ціною.

Оренда квартири - дізнайтесь про її переваги

Зняти чи купити квартиру? Багато хто досі задає собі це питання. Ви запитуєте, чи буде оренда вигідною для вас? Перевірте, яку користь дає таке рішення.

Виходить, що лише близько 4% поляків вирішують винайняти квартиру. На цей низький результат вплинула як пандемія (під час якої кількість орендодавців зменшилася), а й ситуація над ринком. Більшість квартир, що здаються в оренду, знаходиться в руках приватних власників, а цей сектор більш ніж у 8 разів менше, ніж в інших країнах Європи. Більше того, лише 1% мешканців Польщі користуються інституційною орендою.

Існує чітка тенденція мати власний M.

Оренда квартири дає багато переваг. Ось деякі з переваг:

вам не потрібно брати кредит

- при оренді не потрібно мати власного внеску або кредитоспроможності;

мобільність

- можна швидко та легко змінити місце на інше (інший район, ближче, наприклад, до нової роботи, інше місто чи навіть країну);

відсутність прихильності до одного місця

- Ви пов'язані з орендодавцем лише договором оренди, який Ви можете розірвати після закінчення його строку або з періодом повідомлення;

швидкий доступ до інших майданчиків

легка зміна квартири, якщо вам сподобалася інша квартира чи та, у якій живете, вже відповідає вашим потребам.

Copyright © . All Rights Reserved