Отливы для цоколя

Завдяки використанню відливів простір, яке знаходиться між стіною і вікном, ізолюється від зайвої і непотрібної вологи і підтікань. Оцинкована сталь з полімерним покриттям - матеріал, з якого виготовляють відливи. Їх головне призначення - захист від корозійних процесів і вологості. Производство отливов цоколя высокого качества доступно по выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Можливість вибрати різні типи полімерного покриття - ще один плюс відливів. Особливо якщо ви з особливою увагою ставиться до зовнішнього вигляду не тільки вікон, а й усього будинку в цілому. Декоративна завдання укосів і відливів реалізується завдяки широкому асортименту забарвлень і фасадів.

Виробництво відливів для цоколя і захисту фундаменту на замовлення

Виконати якісно роботу по монтажу відливів можуть виключно професіонали. Наші майстри надають послуги виїзду на місце заміру і подальше проектування. Виробництво відливів для захисту фундаменту і цоколя також здійснює наша компанія на замовлення.

Якщо ви вирішили купити відливи і вас цікавить відповідність якості і ціни, то ви звернулися за адресою. Ми зробимо все, що потрібно, якісно і в строк. Доставка і монтаж гарантовані. Установка відливів і монтаж відливу на фундамент - серйозний процес, при якому важливо послідовно здійснювати всі етапи. Якщо мова йде про зовнішній обробці стін, то верхня частина конструкції розміщується під будь-яким з можливих оздоблювальних матеріалів фасаду (сайдинг, плитка, штукатурка). Дюбеля використовують для кріплення відливів.

Звичайно, ідеальний варіант, якщо ви встановлюєте віконні відливи і цоколь в процесі будівництва. Але, погодьтеся, бувають моменти, коли додавати саме ці елементи потрібно тоді, коли процес обробки фасаду і установки віконних блоків вже завершено. У такій ситуації тільки справжні професіонали, які володіють потрібними знаннями і досвідом, зможуть якісно виконати роботи по монтажу цокольних і віконних відливів. Як результат - ваш будинок буде надійно захищена від вологи, при цьому збережеться його приємний зовнішній вигляд.

Copyright © . All Rights Reserved