​Переваги сучасного дизайну і проектування

Переваги сучасного дизайну і проектування. Стати архітектором - значить навчитися закохуватися в чисті лінії, чисту функціональність і мінімальну простоту. Ось чому нам так важко зрозуміти, чому більшість клієнтів так прив'язані до своїх «традиційним» домівках. Ви повинні розуміти, що для типового покупця будинку сучасний будинок здається «холодним» і «суворим» - навіть «клінічним». К Вашим услугам грамотные  актуальные проекты домов по доступной и демократичной цене, без накруток и переплат.

Але ніщо не може бути далі від істини. Сучасний план поверху - який архітектори сумлінно впровадили з тих пір, як Френк Ллойд Райт вперше представив його на початку 20-го століття, - звільняє кімнати від дверних прорізів, дозволяючи життя вдома злитися в одне повітряне, яскраве простір. Сучасні будинки об'єднують людей - що тут такого холодного?

Все ще не продано? Ось 5 причин, за якими архітектори люблять сучасний дизайн - і, якщо ви думаєте почати з нуля і купувати новий будинок, чому ви будете любити його теж. кухня

Однією з найбільших революцій в сучасному дизайні будинку стало «визволення» кухні. Переміщаючи кухню в відкрите житловий простір, вона стає частиною повсякденного життя і серцем будинку. Більш того, оскільки вони так добре видно, сучасні кухні мають багато місця для зберігання (щоб приховати посуд) і найсучасніше обладнання (щоб показати себе).

світло

Сучасні будинки, як правило, містять багато скла (або через великі вікна, або через скляні двері), наповнюючи будинок природним світлом, підкреслюючи погляди, і роблячи його набагато простіше для насолоди на відкритому повітрі.

космос

Сучасний дизайн будинку покликаний максимізувати простір, щоб ви ніколи не відчували себе стиснутими. Крім того, чим легше будинок, тим легше природного світла його висвітлювати.

гнучкість

Відносна простота відкритого планування означає, що простір можна регулювати на свій розсуд, наприклад, за допомогою рухомої меблів або зберігання.

особистість

Так само, як відкритий план дає вам більше гнучкості, він також дає вам більше можливостей проявити свою індивідуальність. Істинне чарівність сучасного будинку - все в деталях - мистецтво, меблі, особисті штрихи - що означає, що це правдиве відображення вас.

Copyright © . All Rights Reserved