Поршневий насос прямого витіснення

Діафрагмові насоси і його застосування

Подвійна діафрагма - це поршневий насос прямого витіснення, в якому дві зворотно-поступальні діафрагми утворюють тимчасову камеру, яка всмоктує і прокачує середу через насос. Діафрагми - це елементи, які відокремлюють повітря від рідини. Ви можете замовити діафрагмовий насос за самою вигідною та не дорогою ціною.

перший удар

Дві діафрагми з'єднані валом, що проходить через середню секцію, де розташований повітряний клапан. Робота повітряного клапана полягає в тому, щоб направляти стиснене повітря до задньої частини діафрагми номер один, змушуючи її рухатися від центру. Діафрагма номер один виштовхує рідину з насоса. У той же час діафрагма номер два виконує такт всмоктування. Повітря за діафрагмою номер два виштовхується в атмосферу, в результаті чого атмосферний тиск виштовхує рідину на сторону всмоктування. Всмоктуючий кульовий клапан відсувається від сідла, дозволяючи рідини текти в камеру насоса.

другий інсульт

Коли діафрагма номер один досягає кінця свого ходу, повітряний потік прямує від діафрагми номер один до задньої частини діафрагми номер два через клапан. Стиснене повітря відштовхує діафрагму номер два від середнього блоку, яка тягне діафрагму номер один до середнього блоку. У другій насосній камері випускний кульовий клапан виштовхується зі свого гнізда, а в насосній камері 1 відбувається зворотний процес. В кінці ходу повітряний клапан повторно нагнітає повітря до задньої частини діафрагми номер один і перезапускає цикл.

ДЕ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ МЕМБРАННИЙ НАСОС?

Мембранні насоси широко використовуються в багатьох галузях промисловості. Доступні різні будівельні матеріали, що забезпечують дуже велику кількість конфігурацій для роботи з вимогливими середовищами, такими як:

Корозійні речовини,

Летючі розчинники,

Липкі носії,

Продукти, чутливі до зрушення

Брудна вода,

Менші тверді частинки,

Крем, гелі та олії.

На додаток до здатності перекачувати різні рідини, насос AODD може використовуватися для зон ATEX, EC1935 / 2004, а також для гігієнічних застосувань, що вимагають сертифікатів FDA і 3A.

Copyright © . All Rights Reserved