Рівень будівельний- різновиди і нюанси вибору

Будівельні рівні. Рівень будівельний: різновиди і нюанси вибору

Застосування бульбашкового рівня при будівництві

Одним з інструментів, необхідних при виконанні будь-якої будівельної роботи, є рівень будівельний. З його допомогою фахівці визначають ступінь відхилення вимірюваної поверхні від вертикального або горизонтального положення. Крім цих основних функцій, існують моделі, що визначають кути між пересічними площинами, а потім здатні переносити ці кути на інші поверхні. Якщо раніше для цієї мети використовувалися схили і всілякі саморобні водні пристрої, то зараз виконання вимірювань вийшло на якісно новий рівень. Вы можете заказать и купить строительный уровень на https://stanleys.com.ua/ru/31-urovni-stroitelnye по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Моделі, наявні зараз у продажу, розрізняються дуже багатьма параметрами. Розглянемо основні різновиди рівнів для того щоб мати уявлення про їхні можливості і застосуванні.

бульбашковий рівень

Це найбільш простий у всіх відносинах інструмент, який представляє собою прямокутний брусок, в який вбудовані від 1 до 3 бульбашок. Основний бульбашка, розташований на торці довгої сторони, відповідає за вимір горизонтальних положень. Другий бульбашка, що знаходиться на широкій стороні, визначить наявність або відсутність відхилення по вертикалі. Третій бульбашка також знаходиться на широкій стороні інструменту, але він здатний повертатися, вимірюючи як перші два положення, так і кутові відхилення.

Рівень будівельний бульбашковий виготовляється з алюмінієвих сплавів або міцного композитного матеріалу. Він може мати різну довжину, від 20 см до 2, 5 м. Можна навіть відшукати телескопічні моделі, які подовжуються аж до 4 м. Колби з розташованими в них бульбашками повітря залиті спиртом.

У свою чергу, бульбашкові рівні можуть випускатися в декількох варіантах:

Новий спеціальний рівень

Трубний рівень. Він служить для роботи з округлими поверхнями невеликого радіусу, такими як труби і профілі. Зазвичай він має якесь пристосування для закріплення на трубі. Наприклад, виточену канавку або розташовані особливим чином магніти.

Магнітний рівень. Вбудовані в корпус магніти дозволяють зручно працювати, проводячи вимірювання на металевих поверхнях. Наприклад, такий інструмент прекрасно тримається на куточках, підлягають зварюванню.

Copyright © . All Rights Reserved