Що таке бюро перекладів і чим воно займається

Приходячи в різні міністерства, до нас часто звертаються люди з питань легалізації документів, уточнюють яка послідовність процедури легалізації документів для тієї чи іншої держави. І це ніскільки не дивно, адже всі вимоги, одержувані від приймаючої іноземної сторони, звучать приблизно таким чином: «Вам потрібно проставити апостиль на диплом», «Отримайте довідку про несудимість і легалізуйте її в посольстві». При цьому людину навіть не ознайомлюють з деталями процедури і тим самим змушують звертатися в бюро перекладів. До Ваших послуг бюро перекладів Київ за самою вигідною та недорогою ціною.

Багато противників посередницьких компаній говорять: «все можна зробити самостійно, навіщо потрібні бюро перекладів?». І лише деякі усвідомлюють цінність наших послуг. Це відбувається в основному після того, як людина, простоявши у черзі в МЗС цілу годину, дізнається, що прийшла не в те відомство, а подати документи на легалізацію в Мін’юст вже не встигає. Особливо сумно виглядає ця ситуація, коли людина приїхала з Одеси або Вінниці спеціально для того, щоб оформити свій документ для закордону.

Бюро перекладів - що це?

Швидше за все, якщо першого стрічного запитати, що таке бюро перекладів - він скаже, що це компанія, в якій сидить багато перекладачів і виконують переклад документів на десятки мов. Насправді це не зовсім так, адже спектр послуг багатьох подібних компаній вже давно вийшов за рамки виконання перекладу документації.

Бюро перекладів – це компанія сфери послуг, що надає допомогу в мовних перекладах, а також інших суміжних питаннях по оформленню документів для закордону.

Сьогодні переважна більшість бюро перекладів та легалізації документів займається комплексним супроводом наших співвітчизників та іноземців, які бажають виїхати за кордон з українськими документами.

Так, наприклад, для забезпечення швидкої і безпечної підготовки документів в будь-яку країну світу в Бюро перекладів Jur Klee функціонує кілька відділів:

Клієнтський відділ.

Відділ по роботі з корпоративними клієнтами.

Кур'єрський відділ.

Самі перекладачі, без яких бюро як такого і не існувало би.

Також, бюро перекладів, як і будь-яка інша компанія не може обійтися без бухгалтерії, маркетингу (реклами) та інших невід'ємних складових сучасного бізнесу.

Copyright © . All Rights Reserved