Що таке ПЕТ-тара та які її властивості

Такий матеріал, як пластик, дуже універсальний у виробництві тари, і сьогодні ми хочемо, щоб ви дізналися, а точніше, згадали про ПЕТ-тар та її застосування.

Завдяки своїм чудовим властивостям ці контейнери використовуються в різних сферах економіки. Більше того, якщо ви дбаєте про навколишнє середовище так само, як і ми, ви повинні знати, що його можна переробляти. До Вашої уваги PET тара Киев доступна до замовлення за самою вигідною та недорогою ціною.

Що таке ПЕТ-тара та які її властивості?

Пластикова упаковка з ПЕТ зазвичай є прозорими контейнерами, які ідеально підходять для зберігання, наприклад, продукти харчування, напої, косметика, миючі засоби. Вони забезпечують відмінне рішення для розподілу товарів, забезпечуючи якість та безпеку за знижених витрат. Крім того, вони можуть бути перероблені!

Ці контейнери виготовлені з поліетилентерефталату або ПЕТФ. Серед основних характеристик ПЕТ-тари можна виділити

Прозорий. Ідеально підходить для спостереження за їх вмістом, не піддаючи їх впливу навколишнього середовища, хоча вони також допускають використання барвників у своїй конструкції.

Баланс між гнучкістю та жорсткістю. Вони не ламаються легко, і якщо вони впадуть, вони не зламаються.

Вони є відмінним бар'єром проти вологи, CO2, O2 та УФ-випромінювання.

Вони стійкі до корозії і мають відмінні термічні властивості.

Вони не змінюють запах чи смак їжі чи напоїв.

Вони не можуть проникнути рідини.

Вони дуже легкі, що полегшує їхнє транспортування.

Вони можуть бути перероблені.

Основні галузі застосування пластикової тари ПЕТ

Існує безліч застосувань ПЕТ-контейнерів, тому що матеріал, з якого вони виготовлені, дуже універсальний і може набувати різних форм залежно від того, що ви хочете зберігати. До цього додаються інші властивості, такі як прозорість та стійкість до падіння, що робить ці контейнери одним із найкращих варіантів пакування продуктів.

Нижче ми представляємо основні сфери застосування ПЕТ-пакування на сьогоднішній день:

Їжа

Пластикові контейнери з ПЕТ можуть безпечно контактувати з твердими або рідкими харчовими продуктами. Фактично, значна частина бутильованої води та газованих напоїв, що експортуються по всьому світу, розфасована у пластикові пляшки такого типу.

Copyright © . All Rights Reserved