​Спеціальні клейкі стрічки

Спеціальні клейкі стрічки

На сьогоднішній день клейка стрічка - це не тільки всім відомий скотч. Створено спеціальні клейкі стрічки для різних сфер виробництва, упаковки, будівництва, ремонту і зберігання. Специальные клейкие ленты Вы можете заказать и купить по самоцй выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Вони мають підвищену міцність і клейкістю, а також деякі додаткові корисні властивості для вирішення будь-яких проблем.

Ось кілька найбільш затребуваних видів спеціальних клейких стрічок:

Малярська стрічка - практично найнеобхідніша річ під час ремонту. Не залишає слідів, легко рветься руками і є самою екологічною зі стрічок, так як проводиться на основі целюлози.

Стрічка, армована скловолокном - одна з новинок на ринку спеціальних клейких стрічок. Її відмінність - дивовижна міцність і переносимість високих температур. Вона необхідна для упаковки важких вантажів.

Сантехнічна клейка стрічка - володіє особливим складом, що гарантує високу міцність і стійкість до растяженію.Сантехніческая стрічка застосовується при ремонтних роботах труб водопроводу, вона водонепроникна і герметична.

Алюмінієва клейка стрічка здатна витримувати екстремальні температури, має прекрасну теплоізоляцією, високою міцністю і довговічністю. Застосовується для установки трубопроводу, холодильного і вентиляційного устаткування.

Спеціальні клейкі стрічки користуються великим попитом і дають прекрасний результат - економлять час, гроші і трудові витрати, вони довговічні і прості у використанні, але при цьому надійні.

Алюмінієві стрічки виготовляються з якісної фольги, на яку наноситься шар клею. Такий тип спеціальних стрічок застосовується для ремонтних, настановних, монтажних і різних типів будівельних робіт. Алюмінієва стрічка застосовується для герметизації швів корпусів, воздухоотводов, металевих труб і вузлів, з'єднання стиків панелей, захисту певних частин приладів від пара, забруднень, пилу. Алюмінієві стрічки забезпечують відмінну термоізоляцію. Високі характеристики і особливу довговічність цього матеріалу забезпечує особливий склад речовини, що клеїть.

Металізована клейка стрічка, яка виробляється на поліпропіленовій основі, має підвищену міцність і тривалим терміном служби. Такий вид матеріалів застосовується для тих же цілей, що і алюмінієва стрічка. Існує одне обмеження щодо застосування металізованих клейких стрічок - їх можна застосовувати при температурах не більше + 80С. Даний тип спеціальної стрічки використовується в будівельній, ремонтної практиці для герметизації швів, з'єднання стиків, захисту сприйнятливою техніки від шкідливих впливів. Металізована клейка стрічка також забезпечує хорошу термозахист.

Copyright © . All Rights Reserved