​Танки-охолоджувачі молока

Танки-охолоджувачі молока: чим керуватися при виборі?

Існує два основних критерії, оплачуваних переробником молока сільгосп виробнику - кількість і якість продукту. До показників якості відносять чистоту молока, кислотність, кількість бактерій, щільність і ряд інших. За умови високої якості молока, що надходить від тварини, необхідно зберегти це якість аж до надходження на завод. Танки охладители молока от производителя Вы можете заказать и купить по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Тому крім цілого ряду зоотехнічних і гігієнічних аспектів, існують технологічні, одним з яких є охолодження молока при прийманні. Якщо вибір танка-охолоджувача молока - питання для Вас не пусте, і Ви не хочете помилитися при купівлі дорогого обладнання - витратьте 7 хвилин, прочитайте статтю і все, чого Ви не знали, стане очевидним і зрозумілим!

Існує два основних критерії, оплачуваних переробником молока сільгосп виробнику - кількість і якість продукту. До показників якості відносять чистоту молока, кислотність, кількість бактерій, щільність і ряд інших. За умови високої якості молока, що надходить від тварини, необхідно зберегти це якість аж до надходження на завод. Тому крім цілого ряду зоотехнічних і гігієнічних аспектів, існують технологічні, одним з яких є охолодження молока при прийманні.

Першою, умовно критичною точкою охолодження молока, є температура + 10 ° C, при досягненні якої всі процеси, пов'язані з ростом і розвитком бактерій істотно сповільнюються. При досягненні температури + 4 ° C всі негативні процеси в молоці практично повністю припиняються на період до 48 годин. Цього часу цілком достатньо для здійснення планових заходів зі збору молока і його подальшого транспортування переробнику.

Охолоджувачі молока: відкриті і закриті

У загальному вигляді танки-охолоджувачі, призначені для збору, охолодження і зберігання молока, за способом зберігання поділяються на відкриті і закриті. Відкриті танки, як правило, мають обсяг до 3 тонн і призначені для збору молока на невеликих фермах. Їх особливістю є відкидається кришка. Відкриті танки промиваються вручну, тому їх рекомендується використовувати там, де немає кваліфікованого персоналу, здатного експлуатувати і обслуговувати складні системи управління і автомати промивки. З огляду на те, що верхня (підйомна) частина цих танків не має термоізоляції, охолоджене молоко в цих танках нагрівається швидше і холодильний агрегат танка частіше включається для підтримки заданої температури.

танки-охолоджувачі молока. Закриті танки мають герметичний корпус з надійною термоізоляцією і завжди обладнуються системами автоматичного промивання. Крім того, вони мають спеціальний люк невеликого діаметру, через який при необхідності може бути спуск фахівця для проведення ремонтних заходів.


Вызов ветеринара на дом ветпомощь на дому vetdocs.ru.

Copyright © . All Rights Reserved