Як доглядати за паркетом

Як доглядати за паркетною дошкою

Як доглядати за паркетом

Ніхто не буде сперечатися, що паркетна дошка - красиве і цікаве за фактурою покриття для підлоги, рівних якому знайти складно. Воно може похвалитися всіма плюсами і перевагами натуральної деревини. Тонировка паркета в белый цвет от профессионалов доступна по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Паркетна дошка, яка має тришарову структуру, відрізняється великою довговічністю. І хоча дошка в якості підлогового покриття вважається одним з найвибагливіших матеріалів, все ж існують певні правила, дотримуючись яких, можна зберегти дошку красивою і виразною ще довше, ніж зазвичай.

Пам'ятайте, що пил, бруд, а головне великий пісок - справжнє «вбивство» для дошки. Подряпини від піску можуть безповоротно зіпсувати підлогове покриття. Якщо ви бажаєте уникнути цього, постеліть килимок перед входом в квартиру, який затримає левову частку принесеної на ногах бруду. Ставтеся дбайливо до паркетної дошки, адже самий верхній шар зазвичай виготовлений з деревини, яка, як відомо, матеріал м'який.

Так само, як і у випадку з паркетом, підлоги з паркетної дошки можна убезпечити від дуже некрасивих подряпин, приклеївши до ніжок меблів повстяну тканину або встановивши знизу спеціальні повстяні набійки. Кріслом на коліщатах також необхідно орудувати акуратно і не дуже активно. Під офісним кріслом найкраще розмістити спеціальний килимок, який допоможе захистити підлогу від подряпин. Якщо ж ви поки тільки постелили паркет і тільки подумує про придбання меблів, то зверніть увагу на спеціальні різновиди, призначені для того, що б берегти стан підлоги з паркетної дошки.

Не варто будинки кататися на роликах або ходити на високих підборах, особливо тонких і високих. Шпилька на дерево впливає негативно.

Мити паркетна підлога небажано, їх можна тільки протирати злегка вологою ганчіркою, ні в якому разі не переборщіть з водою. Якщо ви випадково пролили воду на паркет, ліквідуйте калюжу якомога швидше.

Якщо у вас вдома підлогу з паркетної дошки, то вам необхідно підтримувати рівну і низьку вологість в приміщенні. Температура також важлива. Найбільш оптимальна - від 18 до 24 градусів, а вологість від 40 відсотків до 60. Негативно впливає як занадто низька вологість, так і занадто висока. При високій температурі і занадто низькій вологості підлога може розсохтися і починає скрипіти. Дошка, звичайно ж, проводиться з урахуванням того, що б вона мінімально деформувалася, але нехтувати все ж цим всім не слід.

В даний час випускається ряд засобів догляду за паркетом, покликаних захистити і очистити підлогове покриття з натуральної паркетної дошки. Багато з них дійсно володіють великою кількістю безперечних плюсів і відмінно зарекомендували себе в якості відмінних засобів.

Також є речовини, які не тільки захистять паркет і паркетну дошку, а й надає їй велику фактурність і зовнішню привабливість. Лак або масло допомагають домогтися цікавих ефектів. Зовнішній вигляд стає не тільки привабливішою, але вони ще й захищають дошку від пошкодження. При цьому радять застосовувати масло, яке містить бджолиний віск, який чудово впливає на деревину.

Copyright © . All Rights Reserved