З чим поставляються рольставні

Рольставні є безпечним і привабливим способом захисту вашого будинку. Якщо вам це зручно, ви можете встановити їх самостійно або зробити це за вас, якщо хочете. У будь-якому випадку, ось основні кроки по установці жалюзі.

З чим поставляються рольставні?

Щоб встановити рольставні, вам знадобляться деякі речі. Для цього на ролокасети поставляються всі необхідні деталі і пристосування, система управління (ручна або електрична), всі необхідні пульти дистанційного керування і повні інструкції по вимірюванню розмірів вікон та встановлення жалюзі. Вам потрібно буде надати основні інструменти, такі як перфоратор, викрутки, шуруповерт, заклепочник, рівень і вимірювальне обладнання. Для DIYers також надається повна підтримка. Рольставни в туалет купить можно в удобное для Вас время по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. 

Процес установки ролет

Перше, що вам потрібно зробити, це виміряти вікно. Якщо ви будете встановлювати жалюзі на стіні, вам потрібно виміряти ширину віконного отвору, а потім трохи додати ширину направляючої (точна кількість буде залежати від самої жалюзі - ваш виробник розповість вам про Точна ширина для додавання). Потім вам потрібно виміряти висоту вікна, а потім додати висоту пелмета. Щоб виміряти затвор, який буде встановлений у вікні, виміряйте ширину віконного отвору і трохи відніміть, щоб дозволити затвору поміститися (знову ж, виробник точно скаже вам, скільки відняти). Для висоти, виміряйте висоту віконного прорізу на лицьовій стороні цегляної кладки.

Після того, як ви точно виміряли свої вікна, ви можете вибрати стиль, колір і спосіб роботи жалюзі і замовити їх доставку. Почніть з розпакування всіх деталей з коробки. Відзначте, де вам потрібно буде свердлити направляючі затвора. Переконайтеся, що ви збираєтеся в твердий цегла, а не розчин, коли напрямні кріпляться до стіни. Просвердлите невеликі отвори в порожніх секціях напрямних. Просвердлите великі отвори через ті ж отвори, щоб дозволити голівках гвинтів пройти. Якщо в стіні немає порожнини, вам потрібно просвердлити 10-міліметровий отвір в задній частині направляючої, щоб відповідати висоті, на якій буде настінний вимикач для управління заслінкою, щоб ви могли провести кабель двигуна через стіну.

Наступний крок - надіти ніжки кінцевий пластини на кінець коробки. Для стіни без порожнини просвердлите отвір в кінці коробки і простягніть провід двигуна через отвір в порожнисту направляючу секцію і назовні через отвір, яке ви попередньо просвердлили для кабелю. Потім вам потрібно буде просвердлити отвір в стіні будинку, щоб через нього можна було пропустити кабель. Якщо у вашій стіні є порожнина, всі, що вам потрібно зробити, це просвердлити отвір в задній верхній кришці, на якій знаходиться двигун, і пропустити через неї дріт, щоб вона стирчала у верхній частині пелет. Помістіть напрямні, які ви просвердлили, на ніжки кінцевих пластин і закувати їх, щоб утримувати їх на місці.

Далі тримайте рівень затвора і на місці. Просвердлите попередньо просвердлені отвори в направляючої в бригу і використовуйте кам'яні заглушки і гвинти, щоб прикріпити затвор до стіни. Для стіни з порожниною просвердлите отвір в кладці, поки не дійдете до порожнини, трохи вище кабелю двигуна. Пропустіть кабель через. Просвердлите відповідний отвір в будинку і простягніть кабель. Ущільните зовнішню стінку силіконом. Потім ви можете підключити кабель до оператора (вам потрібен електрик). Після того, як двигун встановлений, переконайтеся, що вимикач вимкнений, поверніть затвор в повністю опущене положення і використовуйте додається спеціальний інструмент, щоб повернути самий верхній гвинт в голівці двигуна за годинниковою стрілкою, поки двигун не зупиниться. Повільно повертайте проти годинникової стрілки, поки не досягнете бажаного положення вниз.

Copyright © . All Rights Reserved