Гардеробна на замовлення: зручна та практична система зберігання речей

Гардеробна на замовлення – гарний варіант для структурування та організації простору для зберігання одягу, взуття, аксесуарів та інших речей. Сучасні технології та матеріали разом з індивідуальним підходом забезпечують отримання оптимального результату з урахуванням розмірів, дизайну та кольорової гами приміщення. Готові меблі можна вбудувати в нішу або розмістити у спеціально призначеній невеликій кімнаті. Приклади доступні за посиланням https://mebel-pvm.com.ua/ua/garderobny на сайті «Меблі-ПВМ».

Гардеробна в окремій кімнаті

Чи раціонально витрачатись на гардеробну на замовлення

Гардеробна, для якої відведено достатньо місця, дозволить звільнити житловий простір від незграбних шаф, незручних комодів та інших меблів, що займають багато місця, але не мають бажаної місткості. Грамотно організований гардероб дасть можливість зберігати всі речі разом, розмістити одяг за сезонністю, розставити взуття, щоб воно не деформувалося від знаходження у загальній купі, відвести окремі полиці під колекцію сумок, капелюхів чи інших аксесуарів.

Переваги виготовлення гардеробної на замовлення:

  1. Організація простору для зберігання речей відповідно до особистих потреб.
  2. Якісні матеріали та довговічна фурнітура українських та європейських марок.
  3. Розробка індивідуального дизайн-проекту з урахуванням вподобань клієнта.
  4. Виготовлення шаф зі скляними фасадами (дзеркальними, тонованими).
  5. Встановлення з урахуванням розмірів та особливостей приміщення.
  6. Виробництво з міцних та екологічних матеріалів (дерева, МДФ, ЛДСП, ДСП).
  7. Можливість монтажу в нішу, підсобну або іншу невелику кімнату.
  8. Різноманіття стильових рішень та кольорових оформлень.
  9. Естетичність та довговічність готових меблів.

Вмонтована гардеробна з дзеркальним фасадом

Гардеробна на замовлення стане окрасою та доповненням інтер’єру дому. Вона не буде виглядати важким, незграбним і чужорідним елементом, відповідно житловий простір стане більш зручним, затишним і практичним.

Що треба знати при замовленні гардеробної

Розміри – найголовніший фактор при виготовленні меблів. Крім стандартних широти, висоти та глибини варто враховувати наявність вільного простостору перед гардеробом для відкриття дверей, якщо це вбудована модель. Хоча сучасний тренд на мінімалізм та економію простору диктує встановлення зручних та стильних дверцят-купе.

Внутрішня конфігурація гардеробної має велике значення. Людям, яким подобається складати речі, підійде варіант з багатьма полицями та ящиками. При значній кількості висячого одягу знадобляться додаткові рейки. Слід відвести окремі секції для взуття, сумок, теплого верхнього одягу.

Copyright © . All Rights Reserved