Північний Кіпр -затишна країна

Влада Туреччини зробили все можливе, щоб Північний Кіпр отримав прибуток не тільки за рахунок туристів і інвесторів в нерухомість, а й став справжнім студентським центром.

Дізнайтеся більше про систему освіти і методах адаптації для дітей-мігрантів в цій статті.

У 2018 році в країні налічувалося більше десятка вищих навчальних закладів, в тому числі Східно-Середземноморський університет, Середземноморський університет Карпас, Стамбульський технічний університет і Американський університет Гірне. К Вашему вниманию северный кипр недвижимость купить можно на самых выгодных и доступных условиях, по доступной и демократичной цене.

Рівень освіти в цих університетах дуже високий, але вартість навчання в кілька разів нижче, ніж в Англії, Іспанії чи Італії. Природно, це призвело до того, що приплив туристів з Європи, які бажають отримати гідну освіту, збільшується з кожним роком.

Крім того, студенти створюють додатковий цілорічний попит на оренду житла, тим самим підвищуючи його інвестиційну привабливість.

Відмінна система охорони здоров'я

На Північному Кіпрі існує програма «+ 10 років життя». Завдяки високому рівню медицини, відмінною екології та відмінним місцевим продуктам літні люди живуть на десять років довше. Тому не дивуйтеся тому, що в країні багато літніх іноземців, які хочуть продовжити своє життя.

Рекомендуємо прочитати статтю про медицину і оздоровчому туризмі на Північному Кіпрі.

Тут, у віці 60 років, люди не поспішають підбивати підсумки свого життя, тому що середній вік життя на Північному Кіпрі становить 82 роки для чоловіків і 87 років для жінок.

Екологічно чисті продукти

Північна частина острова славиться великою кількістю цитрусових садів. У будь-який час року ринки сповнені свіжих лимонів і апельсинів. Крім того, на Північному Кіпрі розвинене виробництво сиру і вівчарство.

Всі продукти харчування відповідають найвищим європейським стандартам і є невід'ємною частиною програми «+ 10 років життя».

У цій статті ви можете дізнатися про асортимент і ціни на товари на ринках і в супермаркетах Північного Кіпру.

Завдяки високій якості продукції, вона успішно експортується в Грецію і Туреччину, незважаючи на невизнаний статус держави.

Тимчасово невизначений статус держави

Відсутність дипломатичних відносин з іншими країнами не завжди є недоліком. У разі Північного Кіпру відсутність контрактів з іншими країнами значно полегшує процес покупки житла. Наприклад, тут відношення до джерела коштів від інвестора є більш лояльним.

Більш того, договори про екстрадицію також не діють, і Північний Кіпр можна вважати однією з найбільш тихих європейських країн.

дипломатична допомога

Тимчасово невизначений статус Північного Кіпру не означає, що вам буде відмовлено в дипломатичній допомоги. На території ТРПК в місті Нікосія знаходиться посольство США, куди ви можете звернутися в разі потреби дипломатичної допомоги.

У країні є посольства та консульства Франції, Великобританії, Німеччини та Австралії. Щорічно сотні і тисячі громадян цих країн приїжджають відпочивати на Північний Кіпр, і тому міжнародна ізоляція - нонсенс.

Недорогі товари і послуги

Незважаючи на те, що на Північному Кіпрі немає великих європейських мережевих магазинів, переважна більшість товарів там дешевше, ніж в Європі. І різниця в ціні може досягати 50%!

Щоб переконатися, що наші слова вірні, ви можете подивитися огляд одного з супермаркетів із зазначенням асортименту та цін на нашому каналі!

Це пов'язано з тим, що в країні дуже гнучка податкова система, яка не стягує з товарів високі мита. Це також пояснює, що у вихідні дні торговельні центри Північного Кіпру зайняті кіпріотами-греками з південної частини острова і турками з материка.

висновок

Північний Кіпр - маленька, але дуже затишна країна, яка ідеально підходить для тихого і спокійного життя. Ознайомившись з перевагами цієї країни, ви зможете вибрати для покупки нерухомість на Північному Кіпрі на березі Середземного моря.

Copyright © . All Rights Reserved