Стельові вентилятори

Стельові вентилятори можуть знизити температуру навколишнього середовища на 4-5 градусів

Найбільшою перевагою стельових вентиляторів є те, що вони знижують температуру в приміщенні, в якому вони знаходяться, приблизно на чотири або п'ять градусів, незалежно від будь-яких інших обставин. Вы можете заказать и купить потолочный вентилятор москва по выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Це означає, що в кімнаті без кондиціонера стає прохолодніше, в кімнаті з відкритим вікном - прохолодніше, у великій кімнаті - прохолодніше, в маленькій кімнаті - прохолодніше, а в кімнаті з включеним кондиціонером - прохолодніше - все за ту ж вартість енергії, яка становить до декількох центів в день.

Стельові вентилятори можуть зберігати тепло і прохолоду

Стельові вентилятори працюють, штовхаючи повітря вниз, створюючи легкий вітерець, який допомагає охолодити вашу шкіру за рахунок випаровування. Але в зимовий час лопаті стельового вентилятора можна перевернути або змінити напрямок обертання, щоб вентилятор витягав повітря вгору. Оскільки тепле повітря піднімається, вентилятор піднімає холодне повітря вгору, змушуючи тепле повітря опускатися і більш рівномірно розподіляючи тепло по кімнаті, роблячи його тепліше.

Зовнішні стельові вентилятори не тільки зберігають криті патіо прохолодними, але і допомагають позбутися від комах

Зовнішні стельові вентилятори не тільки зберігають криті патіо прохолодними, але і допомагають позбутися від комах

Стельові вентилятори можуть знизити ваші витрати на опалення та охолодження

Комбінація стельових вентиляторів, які роблять приміщення більш прохолодним і краще розподіляють тепло, означає, що термостати можна підтримувати при більш високій температурі влітку і більш низькою взимку. Крім того, оскільки повітря з хорошою циркуляцією підтримує більш постійну температуру, це означає, що ваш термостат не повинен буде включатися і вимикатися так часто, а ваша піч і кондиціонер не будуть працювати так само ретельно.

Стельові вентилятори можна використовувати на відкритому повітрі

Нарешті, одним з найбільших переваг стельових вентиляторів є те, що вони можуть охолоджувати як всередині, так і зовні. Фактично, це один з небагатьох способів допомогти знизити температуру в зовнішньому або напіввідкритому приміщенні, наприклад, на ганку, в патіо, на палубі, в солярії або на кухні на відкритому повітрі. Точно так же вони працюють в приміщенні, зовнішні стельові вентилятори циркулюють повітря, щоб охолодити шкіру, і мають додатковим бонусом в тому, що рухається повітря може допомогти відігнати комах.

Copyright © . All Rights Reserved