Який будинок краще: з дерева або цегляний

Багато майбутніх власників приватних будинків перед початком будівництва стоять перед вибором: який будинок краще, дерев'яний або цегляний? Можна, звичайно, розпитати у знайомих, прочитати відповідну літературу, а можна заощадити час, ознайомившись з плюсами і мінусами того чи іншого матеріалу, зібраними в одному місці – даній статті. До речі, раніше я вже писав на цю тему в статті — з чого краще будувати будинок?

Сегодня качественную нитроцементацию стали в Украине можно заказать по контактам на сайте быстро и по выгодным ценам.

Першим відзначимо його порівняну дешевизну щодо цегельного варіанта (якщо ви, звичайно, не надумаєте використовувати рідкісні породи дерев, вартість яких буде дорівнювати цілому станом). Цей фактор важливий багатьом будівельникам.

Дерево – поганий теплопровоник, тому будинок з дерева буде більш теплим (щодо цегельного) в зимовий період і більш прохолодним — у літній.

Дерев'яний будинок

Існує таке поняття, як «дихаючий» будинок. Це як раз про дерево. Адже житло буде виконано з натурального матеріалу, який ви зможете по достоїнству оцінити, живучи в ньому.

Всім відомо, що дерево — легкозаймистий матеріал, що призводить до низької вогнестійкості будинку, виконаного з нього. Сучасні ринки, звичайно, можуть запропонувати масу варіантів вогнестійких просочень до нього, але, на жаль, це не вирішить проблему на 100%, а грошей потребує чималих.

В плані архітектурного різноманіття дерев'яні будинки значно поступаються своїм «колегам» з інших матеріалів.

Дерево нерідко піддається гниттю, утворення грибка (цвілі). Щоб цього уникнути, необхідно обробити весь будинок спеціальними просоченнями, а після пофарбувати. При цьому слід постійно провітрювати горища, підвали та інші приміщення, схильні до утворення цвілі й вогкості.

Такий міцний будинок прослужить вам набагато довше дерев'яного, якщо врахувати, що він не схильний до гниття і, отже, подібного руйнування.

Вибравши будинок з цегли, ви зможете реалізувати всі свої архітектурні пристрасті та мрії.

Цегляний будинок

Цегляний будинок буде довго нагріватися і довго остигати, що сприятиме більш тривалому «зберігання» тепла і його повільного поширення в спеку.

На відміну від дерева, цегла кращий теплопровідник, тому взимку цегляний будинок буде холодним, а влітку-більш спекотним. Даний недолік можна усунути, для цього потрібно зробити стіни більш товстими і не забувати про постійного опаленні будинку в холодну пору року.

Цегляний будинок є більш дорогим, ніж дерев'яний.

Цегла не буде так «дихати», як дерево, тому постійне провітрювання цегляному будинку необхідно.

Так, що краще дерев'яний або цегляний будинок? Виходячи з виявлених плюсів і мінусів обох матеріалів, можна сказати, що для заміського будинку, який буде вам служити місцем для відпочинку і заспокоєння від міської суєти, краще вибрати екологічно чисте дерево. Ну, а якщо ви ходите забезпечити себе домом «на століття» і вписати його в своє повсякденне життя, то матеріалом для його виготовлення, безумовно, має стати цегла.

Copyright © . All Rights Reserved