Твердопаливні котли Зубр: модельний ряд, особливості експлуатації

Твердопаливні котли в останні декілька років займають лідируючі позиції по продажам серед різної опалювальної техніки. Така тенденція пояснюється достатньо просто. Використання обладнання на твердому паливі дозволяє значно скоротити витрати на експлуатацію приміщень в холодний період року порівняно з альтернативними варіантами: природнім газом та електроенергією. Одним з найбільш популярних виробників твердопаливних котлів України є «Зубр». Це підприємство, яке працює в даній сфері вже більше 10 років, та зарекомендувало себе за цей час як відповідальний, відкритий постачальник та надійний партнер.

У своєму виробничому процесі підприємство застосовує сучасне європейське обладнання та кращі матеріали. Саме цей фактор робить твердопаливні котли Зубр конкурентоспроможними на ринку. Підтвердженням тому є високий рівень продаж та гарні відгуки від користувачів.

Твердопаливні котли Зубр налічують декілька моделей. Вони відрізняються за принципом перетворення енергоресурсу в теплову енергію та рівнем ефективності. Це дозволяє обрати модель яка ідеально підійде до умов експлуатації. Адже для встановлення на дачі та періодичного використання не потрібен дорогий високоефективний теплогенератор. В цій ситуації краще зупинитись на бюджетній простій в експлуатації моделі. Розглянемо найбільш популярні моделі.

Зубр Еко – базова, бюджетна модель в лінійці виробника. Вона відзначається простою, але при цьому надійною та зручною конструкцією. Її використання доцільно в періодичному режимі чи режимі резервного теплогенератора.

Зубр Стандарт – представник середнього цінового сегменту. Ця модель має значно кращу конструкцію, що демонструє вищий рівень ефективності. Твердопаливний котел Зубр Стандарт має повноцінний теплообмінник поличного типу з доступом через окремі дверцята. Така форма проста в догляді та очистці. Камера спалювання тут збільшеного об’єму задля забезпечення кращого часу горіння однієї порції палива.

Зубр Про – найкраща та найдорожча модель в лінійці виробника. Вона демонструє найкращі показники ефективності використання енергоресурсу. Відрізняється від попередніх моделей принципом переробки палива. В ній застосовується пошарове спалювання. Завдяки цьому тривалість горіння однієї порції палива досягає 24 годин. Такий результат робить комфортною експлуатацію в якості основного джерела тепла в котеджах чи заміських будинках. Теплообмінник має найбільшу площу теплопередачі. Він виконаний в формі трьох окремих вертикальних каналів з двома розворотами напрямку руху димових газів на 180 градусів.

Copyright © . All Rights Reserved