Чому лазня бочка така популярна?

Досить багато людей не уявляють собі життя без гарячої лазні, в якій можна помитися, попаритися, зняти втому і просто відпочити.

Особливо це стосується мешканців сільських районів і володарів заміських ділянок. Але побудувати подібну споруду вирішуються не всі. У деяких не вистачає фінансів, у інших немає бажання, у третіх немає потрібних земельних площ.

Вирішити цю проблему можна легким і досить доступним способом. Треба тільки купити готову лазню бочку або зробити її своїми руками.

Бани бочки - это оригинальное строение, которое является полноценной баней, сауной, сочетая в себе функционал привычной для всех традиционной бани, и при этом быструю установку, приемлемые цены, привлекательный необычный внешний вид. 

Це фінський винахід - дуже практичний і бюджетний варіант лазні на своїй ділянці. 

Баня бочка останнім часом користується все більшою популярністю у нашого народу. І на те є багато причин.

Чому лазня бочка так популярна?

Проста і в той же час не звична для очей форма, робить лазню подібного виду дуже затребуваною. Спробуємо розібратися в тих плюсах і достоїнствах, якими вона володіє.

Маючи невеликі розміри, лазня у вигляді бочки не потребує виготовлення спеціального фундаменту. Це значно позначається на економії фінансових і трудових витрат. Підстава під баню може бути будь-якою. Наприклад, тротуарна плитка, бетонна доріжка або плита, дачний газон або навіть автомобільний причіп. Останній варіант актуальний в тому випадку, якщо лазня бочка застосовується як пересувна мобільна лазня. Що дуже незвично, а значить привабливо в подорож або похід. Витрачається малий час на прогрів приміщення. 

У літній період можна починати паритися через 20-30 хвилин після розпалювання печі. Є можливість встановити звичайну дров'яну піч або придбати електрокам'янку для лазні. За рахунок невеликої кубатури парної, потужності в 5-6 кіловат цілком достатньо. 

Баня бочка може бути розташована практично в будь-якому місці. Невеликі і компактні розміри дозволяють встановити її в зоні відпочинку, біля будинку або прямо в городі. А незвичайний дизайн може послужити хорошою прикрасою Вашої ділянки. 

Оптимальне використання внутрішнього простору. За рахунок своєї ергономіки одночасно паритися можуть кілька людей. У великих, а точніше довгих лазнях бачках, присутні всі стандартні приміщення: парилка, кімната відпочинку, мийка. 

Якщо купуються готові лазні бочки під ключ, то замовити можна практично будь-яку комплектацію. Тут можна визначитися з пічкою, замовити необхідний бак для води, вибрати двері - скляні або дерев'яні і так далі і тому подібне. Завдяки сучасним матеріалам, лазня бочка прослужить не один десяток років. При її виготовленні застосовуються спеціальні водовідштовхуючи просочення для дерева, які значно «продовжують життя» дерев'яним конструкціям.

Якщо ж при будівництві використовується термодревесина, то це вже факт довговічності і краси натуральної структури дерева.

Copyright © . All Rights Reserved