Поради по зарплаті

Поради по зарплаті на співбесідах для жінок. Коли ви жінка, яка полює за роботою, ви маєте рацію, що турбуєтеся про компенсацію. Гендерний розрив (різниця між тим, що чоловіки і жінки заробляють) може бути значним. Справа не тільки в тому, що жінки заробляють на 21% менше, ніж чоловіки. Ви можете знайти цікаві вакансії та роботу на http://jobsite.kiev.ua у зручний для Вас час.

В цілому, це так, але існують значні відмінності в залежності від типу роботи, на якій ви працюєте, вашого сімейного стану, рівня посади і галузі, в якій ви працюєте. У звіті Payscale Inside the Gender Pay Gap детально описується різниця і це не тільки цікаве читання. Це може допомогти вам визначити найкращий спосіб наближення до компенсації, коли ви розмовляєте з роботодавцями.

Коли зарплата є проблемою для жінок?

Заробітна плата може - або не може - бути проблемою, коли ви шукаєте роботу. Це залежить від того, що ви робите і де ви хочете працювати. Хитрість полягає в тому, щоб знати, що відноситься до роботодавця, з яким ви берете інтерв'ю. В цілому, існує більш висока ймовірність фіксованої ставки заробітної плати для низькорівневих, службових, початкових і профспілкових посад, а також для посад, які оплачуються в профспілковому масштабі, які іноді називають роботами з переважаючим рівнем.

Великі організації можуть мати структурований план компенсації, який платить однакову заробітну плату, незалежно від статі.

Не думайте, що вам будуть платити менше тільки тому, що ви жінка. З більшою ймовірністю вам доведеться обговорювати свою зарплату і намагатися отримати більш високу зарплату, коли ви проходите співбесіду для отримання посади середнього рівня і на посади високого рівня, де існують великі відмінності в оплаті праці не тільки всередині компанії, але і між галузями. , Коли ви розглядаєте роботу в невеликій компанії з унікальними позиціями, може виникнути більше проблем з паритетом, ніж у більшого роботодавця. Як обговорити зарплату під час співбесіди

Як найкраще обговорити поточну зарплату і що ви очікуєте заробити на наступній роботі? По-перше, знайте, що якщо вам незручно, ви не самотні. Більшість жінок не люблять говорити або питати про гроші. Тим не менш, це набагато простіше зробити, якщо ви добре обізнані про те, чого ви стоїте.

Copyright © . All Rights Reserved