Виділений сервер

У бізнесі веб- хостингу виділений сервер відноситься до оренди і винятковому використанні комп'ютера, який включає в себе веб-сервер, відповідне програмне забезпечення та підключення до Інтернету, розміщений в приміщенні компанії веб-хостингу.

Рекомендуем купить дедик самого лучшего качества!

Виділений сервер зазвичай потрібно для веб-сайту (або набору пов'язаних сайтів компанії), який може генерувати значний обсяг трафіку - наприклад, сайт, який повинен обробляти до 35 мільйонів відвідувань в день. Сервер зазвичай може бути налаштований і працювати віддалено від компанії-клієнта. Хостингові компанії стверджують, що використання виділеного сервера в своїх приміщеннях заощаджує витрати на маршрутизатор, підключення до Інтернету, систему безпеки і адміністрування мережі.

При оренді виділеного сервера компанії-клієнта може знадобитися використовувати зазначену комп'ютерну систему або може бути запропоновано на вибір кілька систем. Деякі хост-провайдери дозволяють компанії-клієнта купувати і встановлювати свій власний комп'ютерний сервер в місці розташування хост-провайдера, послуга, відома як колокейшн.

Як правило, орендується виділений сервер, який забезпечує зазначений обсяг пам'яті, місця на жорсткому диску і пропускну здатність (тут мається на увазі кількість гігабайт даних, які можуть бути доставлені щомісяця). Деякі хостингові компанії дозволяють орендувати виділений сервер для віртуального хостингу, в свою чергу, надаючи послуги на сервері стороннім організаціям для їх веб-сайтів. Система доменних імен, електронна пошта і протокол передачі файлів (FTP) зазвичай включені, і деякі компанії надають простий у використанні інтерфейс управління.

Copyright © . All Rights Reserved