Як визначити ціну заробітної плати

Будьте позитивні і впевнені в собі: один з найгірших способів отримати більше грошей - це знайти їх так, як ніби вони вам потрібні. Увійдіть в інтерв'ю з упевненістю і позитивним настроєм. Будьте готові розширити облікові дані, вибрані вами для співбесіди, поділитися конкретними прикладами своїх досягнень і закрити інтерв'ю на високій ноті. Ви можете знайти цікаві вакансії та роботу на http://uajobs.com.ua/rus/ у зручний для Вас час.

Будьте гнучкими: для жінок особливо важливо розглянути весь пакет компенсації. Робота - це більше, ніж просто зарплата. Не відмовляйтеся від роботи, грунтуючись виключно на зарплату. Дізнайтеся про майбутні можливості заробітку, переваги, пільги, бонуси і плані компенсацій в повному обсязі. Багато роботодавців пропонують гнучкий графік роботи, роботу на дому, догляд за дітьми, оплачувана відпустка для батьків та інші пільги.

Знайте, що це не тільки ви: ви не самотні, якщо вам незручно говорити про зарплату. Те ж саме для більшості жінок. Майте на увазі, що це прийнятно, щоб обговорити це з менеджерами по найму, і ввічливо закінчити процес співбесіди, якщо не здається, що робота збігається. Це може бути розумною стратегією, тому що ваші поточні доходи впливають на ваші майбутні доходи. На жаль, чим менше ви заробляєте зараз, тим менше вам можуть запропонувати. Це особливо вірно, коли ви рухаєтеся по кар'єрних сходах.

Чи не продавай себе коротко

Найголовніше, не зраджуйте собі, колись ви на співбесіді і говорите про оплате. Знайте, скільки ви коштуєте в якості співробітника, знайте різницю між тим, що ви і ваш колега-чоловік можете заробляти, і отримаєте якомога більше інформації про те, що ви очікуєте отримати.

Чим більше ви поінформовані, тим легше буде уникнути незручного розмови про компенсації - і отримати винагороду за те, що ви стоїте. Ви обговорюєте пропозицію про роботу або підвищення заробітної плати у вашій нинішній посаді? Якщо так, багато що залежить від того, що ви робите прямо зараз, перш ніж ви навіть почнете переговори про зарплату. Виконуйте домашнє завдання, і ви можете отримати більше грошей в кишені і, можливо, деякі перетворюють життя пільги і переваги.

Скільки ти коштуєш?

Особливо, якщо ви ведете переговори з потенційним роботодавцем, вам необхідно з'ясувати, скільки коштують ваші навички і досвід на сучасному ринку праці. Витратьте час на вивчення заробітної плати задовго до того, як ви почнете обговорювати питання оплати праці. Таким чином, ви будете готові обґрунтувати свою пропозицію і отримати пропозицію про роботу, яка буде реалістичним і розумним.

Copyright © . All Rights Reserved