Перейти до вмісту
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які...
Шукати результати в...

Дошка Лідерів


ПОПУЛЯРНИЙ КОНТЕНТ

Showing content with the highest reputation since 22.08.18 in all areas

 1. 3 Бали
  Сьогодні видався чудовий день і я вірішив виконати свою мрію - на свому "крокодилові" проїхати по кільцквій дорозі. Тепер моя мрія здійснилась (хоть в болять ноги та і дорога не для шоссейного велосипеда, навіть такого як у мене). Вся моя подорож тривала 4год. 30. хв. а відстань подолана 60 км. з урахуванням поїздки до дому.
 2. 2 Бали
  Перший осінній вікенд у клубі ТАМ-ДЕ-МИ промайнув мов блискавка. І все тому що був насичений най різноманітними викатками. Кому до небокраю на максимальних швидкостях то вас запрошував Андрій Паливода. 160 километрів чистого асфальту. Бажаєте чистої води і не так далеко , але і не дуже близько і приємної компанії, а ще й багаття і засмажити ковбаски то ми влаштували для вас подорож до села Суботці яких-небудь 75км і повний заряд позитиву на тиждень. А може ви тільки мрієте про все це. І зараз у вашій голові засіла думка,: -А чи зможу і я так? А чи то важко? І що для того потрібно знати і вміти? То у клубі ТАМ-ДЕ-МИ завдяки Аліні Літвіновій Валерон Лемешев та Антон Науменко існує ВелоШкола. Де вам дуже кваліфікованно усе пояснять, та навчать правильно їздити на велосипеді та дбати про ваш ровер. З нами тільки добрі та гарні люди. Приєднуйтесь до нас. Добре ТАМ-ДЕ-МИ.
 3. 1 Бал
  Дякуємо Антону за цікавий урок! Фото: https://photos.app.goo.gl/3wpsMbQxisYcTGJT7
 4. 1 Бал
 5. 1 Бал
  Остання велосереда літа 2018... З 29 серпня по 2 вересня у нашому місті відбудеться Національний фестиваль “Кропивницький-2018” - значна подія в культурному житті нашого міста !Намагаючись поєднати ці два заходи, буде невеликий маршрут до 25км з таким розрахунком, щоб в 20: 30-21: 00 прибути на Театральну площу, де з настанням темряви будуть проходити найяскравіші дії ..Час і місце збору традиційне: Площа Героїв МайдануНижній фонтан19:00
 6. 1 Бал
  Відбулась остання літня покатуха 2018 сезону ! Чудова погода, велика велокомпанія, відмінний настрій ! Спасибі всім! Добре - Там-Де-Ми ! Фото з покатушки: https://photos.app.goo.gl/9m2EryesGJYGSHCBA Маршрут: https://www.strava.com/activities/1805859039
 7. 1 Бал
  Клуб велолюбителів ТАМ-ДЕ-МИ проводить багато заходів гарних і різних. Як для дорослих так і для малечі. Але такі перегони відбулися вперше. У прямому ефірі місцевого телеканалу. Трансляція відбулася на два міста . Дівчата та хлопчики змагалися на Кубок " Ранкової Кави" . Перемогла дружба. Усі дітлахи отримали подарунки та солодощі від телевізійників, Олімпійського Комітету, клубу ТАМ-ДЕ-МИ, та від начальника патрульної поліції зі зв'язків з громадськістю Оксана Білоброва. Для всіх це був дуже цікавий та корисний досвід. Тож Доброго Ранку. Гарної Кави. Це був дуже крутий захід, наступні будуть ще кращими. https://www.youtube.com/watch?v=hcKyCkYPD0M&feature=youtu.be
 8. 1 Бал
  22 серпня відбулось зустріч з представниками поліції - KROPYVNYTSKYI SMART CITY DAY: БЕЗПЕЧНЕ МІСТО ДЛЯ ГРОМАДИ».Формат заходу передбачав відкритий діалог, що мав сприяти налагодженню співпраці громади з поліцією. Учасники дізналися про community policing, безпекові програми, які працюють в Україні та в місті зокрема, отримали можливість долучитися до розробки спільних дій на підвищення безпеки в місті, познайомлися з проектом «Будь видимим» та отримали світловідбивні брелки. Представниці Патрульна поліція Кіровоградської області, Оксана Білоброва, очільниця відділу по зв'язках з громадськістю УПП, та Olga Varichenko, старший інспектор відділу зв'язків з громадськістю УПП в Кіровоградській області ДПП, розповіли велосипедистам про важливість використання світловідбивних систем захисту в темний та напівтемний періоди доби та нагадали про правила дорожнього руху для велосипедистів. На прикладі світловідбивного брелка "Будь видимим" було проілюстровано механіку дії світлоповертаючої поверхні - у світлі фар спеціальна світлоповертаюча поверхня забезпечую видимість до 150 метрів у ближньому світлі, 400 метрів - у дальньому світлі фар. Також учасники заходу розповіли про ті проблеми, з якими вони зіштовхуються як велосипедисти: відсутність веломаркування на дорогах, неповага до велосипедистів, відсутність велодоріжок в місті як для прогулянок, так і для тренувань.
 9. 1 Бал
  18 серпня учасники велоклубу "Там-Де-Ми" відвідали "ЧУТА-фест" - фестиваль народної творчості у селі Цибулеве. Безсумнівно, це значна та неординарна подія для жителів села та околиць. Захід, хоч і початкового рівня, без стажу та історії, створений силами теріторіальних громад за підтримки облдержадміністрації, без "шальних" грошей і гучних імен, але ж з великим потенціалом і перспективами, став яскравим святом. Тут усі, в тому числі і велоклубівці, відчували себе бажаними гостями. Тож не будемо прискіпливо оцінювати захід, а краще добавимо у своє життя яскравих кольорів святкового фестивалю.
 10. 1 Бал
  Велошкола завжди проходить на "відмінно". Секрет - досвічений вчитель, якій пояснює легко і просто, активні учні, невимушена атмосфера, багато дотепних коментарів бувалих велосипедистів. І головне - приємна, доброзичлева велокомпанія.
×