Перейти до вмісту

jeep777666

Вело-Клубівець
 • Публікації

  19
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Дні лідерства

  2
 • Бали

  120 [+]

jeep777666 останній раз був переможцем дня 26 січня

jeep777666 мав найпопулярніше повідомлення!

Репутація

11 Good

1 підписник

Про jeep777666

 • Звання
  Активний

Відвідувачі профілю

166 переглядів профілю
 1. Весенняя гонка.

  Якщо бути лаконічним,траса на "відмінно",організація на "відмінно",згуртованість -на "добре+",бажання велобайкерів котнутись -"добре+",власний виступ -"незадовільно".Якось так...
 2. Опрос

  Почну першим.З перегонів НЕ знімаюсь.З суддівством - скоріше,пас(відсутній смартфон),але при потребі можу допомогти,чим зможу. Також із пошуком палива для багаття. Далі -по ситуації,на підхваті у функціонерів змагання.
 3. Веломасниця

  Програма наповнення залежатиме від участі кожного.Як кажуть, "на Бога надейся..." Сподіваюсь, велотусовка збереться пристойно помісити багнюку. А кращих польових млинців,ніж у 2012 році в Злодійці,я ще не куштував.
 4. Веломасниця

  Сьогодні з Горцем проїхалися кількома можливими варіантами місць для перегонів/посиденьок. Найпривабливішим видався масивчик в районі Завадівки.Подробиці викладе Горець.
 5. Опрос

  Підтримую. Тим,хто повертатиметься в напрямку Жадова-Попова-101-й( в тому числі я) пропоную не оминути "Шервуд" -раптом якась "архівна" траса знову сподобається.
 6. Веломасниця

  Як на мене,слід взяти до уваги погодні умови та кількість+персоналізацію потенційних учасників.Якщо буде більше "котунів" -один формат,якщо переважатимуть "матрасники" -плануємо інше.До того ж не факт,що анонсовані нібито на 11.02 велоперегони не змістяться ще на тиждень -тобто на 18.02.
 7. Опрос

  Підтримую пропозицію.Щодо запропонованого мною варіанту,то в оригіналі "піша" ділянка може скласти максимум 3-5 метрів.Проте,якщо зійде закрижанілий сніг,то вся траса буде повністю велосипедна.Проте все вирішить більшість від присутнього "оргкомітету".
 8. Опрос

  Шановні клубчани! Після допису у ФБ відпишусь і сюди. Пропоную з причини потепління розглянути варіант "Першого туристичного маршруту" у парку Перемоги (звичайно, трохи видозміненого на ділянці "старт-фініш"). В плюсі 100-відсоткова протоптаність та маркування(все проглядається).При бажанні цієї суботи/неділі можемо глянути.
 9. Опрос

  Отже,сніг із Злодійки привозимо з собою)))
 10. Опрос

  Щодо дати,то за великим рахунком все вирішуватиме погода.Щодо внесків/їхньої відсутності -є спонсори -відмовляємось від внесків,немає -створюємо.Формат -все ж "крос-кантрі" ,яке переходить в сніжне "трофі" буде масовішим.
 11. Дивна річ,але навіть сьогодні в цьому розділі -порожньо.Тому дозволю собі почати першим. Отже,нам шість років.З тих,хто стояв біля витоків,нині активно катає і тусується десь половина.Інша з різних причин відійшла від клубного життя та катання взагалі.Це їхнє право. Роздуми над поточним життям клубу та його майбутнім дуже часто заповнюють голову.Але,враховуючи,вік організації,можна пожартувати, що це був дитсадковий період.А з вересня ми "підемо до школи" -на новий рівень свого існування.Першим кроком пропоную приведення наших Положень про змагання до державних вимог,за якими бажаючі можуть і спортивні розряди та звання отримати.Другим -жити за ухваленим Статутом,або ж внести певні зміни за пропозиціями клубівців.І третій -все ж визначитись,скільки нас є,що ми хочемо та що ми можемо. Ми про себе заявили голосно і суттєво.Цей рівень треба тримати.Тому -зі святом нас,друзі і прихильники, з побажанням велонатхнення, гіперактивного веложиття та неймовірних велопригод! А з урахуванням Дня Соборності -гуртуймось,бо ми того варті!
 12. Водохреща (або веломоржі)

  Якщо раптом буде сніг -мабуть,теж в індивідуальному порядку...
 13. Зимова Гонка 2018

  Шановні велодрузі!Де на нашому сайті є зразки заявок на участь у перегонах 21..01.18 та інші необхідні офіційні документи?Дякую.
 14. Зимова Гонка 2018

  Товариство,при всій повазі до спільноти -згаданий розподіл по залікових групах варто оголосити попереднім.Адже,залучивши до організації Центр туризму, маємо взяти до уваги те,що Положення буде перероблено згідно вимог Положення про проведення змагань з велотуризму державного зразка.А там будуть трохи інші категорії.
 15. Обновление Сайта

  Доброго ранку з подякою за відповідь. Обов"язково повідомлю по мірі вивчення оновленого сайту.Але на обкладинці прошу виправити з "велолюбителей" на "велолюбителів" згідно правопису української мови.Дякую і бажаю гарного зимового дня.
×