Перейти до вмісту

Gorec

Вело-Клубівець
 • Публікації

  11
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Дні лідерства

  2
 • Бали

  1,710 [+]

Gorec останній раз був переможцем дня 9 лютого

Gorec мав найпопулярніше повідомлення!

Репутація

6 Neutral

1 підписник

Про Gorec

 • Звання
  Активний
 1. Хто бажає катнути у понеділок 9 квітня 65 км - асфальт 90%, соснові ліси, річка - зустріч біля спортшколи 8:00. Пізніше не можу - до 14 години треба бути у місті. Маршрут: Кропивницький-Покровське-Рибчине-Тарасівка-Козирівка-Клинці-Кропивницький
 2. Весенняя гонка.

  Вчора не зміг бути присутнім на зборах, може вже з чимось визначились. По 8 квітня дійсно не підходить, може тоді 22 квітня - Всесвітній День Матері-Землі (трохи почистимо від сміття місце проведення перегонів і на екологічно чистих транспортних засобах позмагається). До першого залишилось 15 діб на все про все (раніше надходили пропозиції заздалегідь починати реєстрацію та інформувати про захід). В той же час я не можу бути проти будь якого місця та дати проведення оскільки не впевнений де я буду в цей час (робота + 1 частина відпустки у квітні - травні).
 3. Весенняя гонка.

  Пока по месту проведения - парк Космонавтов - у меня нет ни каких идей по формату гонки. Однозначно что мостики задействовать нельзя из-за их технического состояния и активного движения пешеходов. Также нужно учесть что весной грунты могут быть еще влажными. Наверное лучше выбирать из мест где присутсвует песок, отсев и т.п. Как альтернативу предлагаю участок между двумя зимними гонками 2017 и 2018 года - напротив поселка Горного есть старая каменоломня. Вот вокруг нее и проложить трасу. Для зрителей - 7 минут от остановки 44 на Горном (через мостик). Местность открытая с хорошим обзором сверху. Стартовая площандка на островке из сосен. Второй вариант - место последней зимней гонки, те кто там был я думаю оценили весь потенциал этого места. По зрителям - 10 минут от остановки 8. По дате - до первого апреля осталось очень мало времени, может лучше 8 (приурочить к 7 квітня - Всесвітній день здоров'я). Могу принять участия в подготовке , в части прокладки и маркировки трассы (на большее времени не будет).
 4. Опрос

  ВСЕ В СИЛІ - ПРОВОДИМО, звісно якщо буде злива або сильний дощ - тоді поєднуємо з веломасницею. Завтра напишу хто куди, поки не маю часу
 5. Опрос

  Прохання відповісти на ряд питань, ОГОЛОШУЄТЬСЯ УВЕСЬ "СПИСОК": Перше і головне питання - хто хоче приймати участь у перегонах зареєструйтесь, якщо ви зареєстровані та передумали - треба видалити свій запис (треба визначитись з кількістю номерів) На суддівство - 2 чоловіки? (не виключає можливості участі у змаганнях). Бажано встановити на смартфони програму секундомір на кілька учасників На розведення та підтримування багаття - 2 чоловіки (не виключає можливості участі у змаганнях)? На підготовку траси з ранку в день перегонів 2-3 чоловіки? У кого є маркувальна стрічка та номери для учасників? Хто зможе привезти банери, казани, воду прапор велоклубу і у кого вони є? Хто візьме на себе відеозйомку (не виключає можливості участі у змаганнях).
 6. Опрос

  Проводимо 11 лютого відкриті клубні перегони, без пафосу - як для себе. Основний меседж - відпочиваємо активно. Оргвнески не будемо збирати, кожен привезе щось з собою до польової кухні. Що зможемо по нагородах те і буде (медалі, грамоти або інш.) Сьогодні у двох з Максом провели розвідку траси. Протестували три варіанти (парк Перемоги, сосни навпроти Гірничого та сосни навпроти Завадівської мототраси. Зупинились на останньому варіанті - комфортне місце , цікавий рельєф. В залежності від погодних умов перегони можуть бути в різних варіантах: 1. З двох частин - відбіркова (старт по 2 учасники) та фінал (роздільний старт 5 фіналістів) Я зможу 11 зранку підготувати трасу та проїхати у перших рядах, але потім вимушений буду покинути захід через форс мажорні обставини. Питання - хто зможе взяти на себе організацію і суддівство? Треба: організувати багаття для місця старт фініша фінальної частини та судді (не менше двох). 2. Тільки фінальна частина Судячи з погоди можна буде зробити залік з суми двох етапів - Швидкісного спуску відбірковий.kml та Могула Winter Race.kml. Підсумки за сумою часу двох етапів.
 7. Опрос

  Пропоную трохи змінити час зустрічі - 9.30 біля драйву, 10.00 в парку Перемоги (горсад) біля стадіону (де проводили змагання), потім рушаємо на сосновий масив навпроти Гірничого - далі Завадівська мототраса - Гірниче - хто куди
 8. Опрос

  На 11 лютого прогноз з мінусами, все залежить від того що буде на ґрунті. Згоден що у суботу чи неділю треба проїхати оглянути можливі місця. По формату притримуюсь думки що треба робити спускову трасу з значним ухилом, тоді не буде потреби в піших ділянках. Хто може приєднатись до розвідки трас зустрічаємось у неділю 0 10 годині від Драйву. Якщо є інші варіанти пишіть
 9. По такій жижі їхати не має бажання, машини обляпають по самі вуха. Проводимо у індивідуальному порядку
 10. Орієнтуємось на погоду, якщо буде ожеледиця - захід не проводимо, пірнаємо як хто зможе, але світлини з велоклубівцями у ополонці не завадять для розміщення у рубриці "Там де ми були"
 11. Хто бажає долучитись до участі у акції "Велосипедом на Водохреща", поставте плюс до цієї теми. Орієнтовно розклад такий: зустріч біля Ангела о 11:30 - загальне фото на старті та старт по маршруту до Лісопаркової (або у інше місце - за домовленістю) 12:00 - загальне фото у купальних костюмах на роверах та занурення у святу воду ; 12:30 старт до центру ; 12:50 - фото біля центральної ялинки та завершення заходу. Якщо назбирається не менше 6 учасників проведемо захід, якщо ні то кожен сам по собі.
×