Перейти до вмісту
KING

Весенняя гонка.

Recommended Posts

После затянувшейся зимы уже не терпится начать сезон весенних покатушек и соревнований. Все кто хотел катать делали это и зимой. Но многие не решались выезжать на заснеженные дороги наших городов.  И вот она Весна уже тут . Уже она пришла. Снег уверенно тает и скоро мы увидим наш город без снежных барханов. И как там в сказке говорят "Травка зенелеет, Солнешко блестит, Ласточка с Весною " скоро прилетит...
 По сему есть предложение. Немного размяться перед дальними походами, длинными покатушками. 
   И организовать ВЕСЕННЮЮ ГОНКУ.  Дата проведения 22 АПРЕЛЯ. Место проведения пляж Ковалёвский. Организовать гонку силами двух велоклубов  ТАМ-ДЕ-МИ и MAXIMOOSE BIKES.  С возможностью привлечения и других спортивных организаций. Оформить это как общегородское соревнование с пикником на финише.
 Прошу принять участие в обсуждении мероприятия. И начать подготовку как только сойдёт снег.

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

.

Змінено користувачем Discovery

Поділитися повідомленням

ЗА совместное мероприятие, конечно! Ток дата слегка смущает))

Поділитися повідомленням

парк Космонавтов очень интересное место.  С огромным потенциалом ,на берегу реки, в зелёном масиве. С удобным подходом как пешком так и на авто. Расположено практически в центре города, что делает его удобным для посещения как учасниками так и зрителями. Что касается даты мне не понятны причины смущения. Первое число, начало месяца, воскресенье. Разве ,что погода может внести свои корективи. Так же после проведения гонки можно провести конкурсы по типу тех какие мы проводили в прошлом году на"Дуровеле". 

Сбор активов двух клубов должен быть обязательно. Думаю лутшые всего это сделать в парке Космонавтов на месте будущей гонки. И сделать это как только сойдёт снег. И станут понятны все возможности парка.

Поділитися повідомленням

.

Змінено користувачем Discovery

Поділитися повідомленням

Лайкнул Всем, потому, как в каждом сообщении есть зерно истины и надо просто договориться, как и где!

Поділитися повідомленням

Надо собрать орггруппу и решить "что, как, когда, какой формат" и т.д.. Думаю Олег возьмет на себя заботу нас собрать!

Поділитися повідомленням

Пока по месту проведения - парк Космонавтов - у меня нет ни каких идей по формату гонки. Однозначно что мостики задействовать нельзя из-за их технического состояния и активного движения пешеходов.  Также нужно учесть что весной грунты могут быть еще влажными. Наверное лучше выбирать из мест где присутсвует песок, отсев и т.п.  Как альтернативу предлагаю участок между двумя зимними гонками 2017 и 2018 года - напротив поселка Горного есть старая каменоломня. Вот вокруг нее и  проложить трасу. Для зрителей - 7 минут от остановки 44 на Горном (через мостик). Местность открытая с хорошим обзором сверху. Стартовая площандка на островке из сосен. Второй вариант - место последней зимней гонки, те кто там был я думаю оценили весь потенциал этого места. По зрителям - 10 минут от остановки 8. 

По дате  -  до первого апреля осталось очень мало времени, может лучше 8  (приурочить к  7 квітня - Всесвітній день здоров'я). Могу принять участия в подготовке , в части прокладки и маркировки трассы (на большее времени не будет).             

Поділитися повідомленням

Юра 8 апреля будет Пасха. Я не думаю что будет много желающих участвовать в этот день. Через неделю 15 гробки. Всё детали дату и место предлагаю обсудить на Ковалёвском пляже в воскресенье. Если не одно из  мест и трасс нам не подойдут. Переедем на место предложенное тобою.

Поділитися повідомленням

Вчора не зміг бути присутнім на зборах, може вже з чимось визначились. По 8 квітня дійсно не підходить, може тоді 22 квітня - Всесвітній День Матері-Землі  (трохи почистимо від сміття місце проведення перегонів і на екологічно чистих транспортних засобах позмагається).  До першого залишилось 15 діб на все про все (раніше надходили пропозиції  заздалегідь починати реєстрацію та інформувати про захід). В той же час я не можу бути проти будь якого місця та дати проведення оскільки не впевнений де я буду в цей час (робота + 1 частина відпустки у квітні - травні).

Поділитися повідомленням

Сбор инициативой группы для обсуждения Весенней Гонки состоится в это воскресенье 18.03.2018. на Киевском мосту в 11.00. Приглашаем принять участие в подготовке всех желающих.

Поділитися повідомленням

Постараюсь підійти, сьогодні  випадково був  в р-ні парку, тепер на 100% схиляюсь за пропозицію Юрія Коровайченка по місцевості проведення заходу. Компроміс - Козачичий острів, та зараз там теж кізло, нажаль.... 

Поділитися повідомленням

Поділитися повідомленням

Зібралися на місці проведення Весняної Гонки. Обійшли та об'їхали два береги річки. Обрали стежки по яким поїдуть учасники змагань. Визначили дату проведення- 22 КВІТНЯ. Місце проведення- пляж Ковалівській. Розподілити обов'язки. Обрали головні напрямки підготовки перегонів. Чекаємо на Весну.

Поділитися повідомленням

Питання: а чому не занесена дата проведення гонки в "каледрар спільноти"?:bn: (+ ВелоДень 26.05.2018)

Поділитися повідомленням

Відкрито реєстрацію на весняні велоперегони:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1fktzZmyHWhRjiwfQJnMMjqmqf0823kfg3jSiUKjdjto/edit#gid=691664143

Прохання всім бажаючим прийняти участь в перегонах реєструватись!!! Для подальшої інформації організаторам про кількість учасників!!!

Поділитися повідомленням

Основні положення

Весняні велоперегони KOVALIVKA BEACH RACE 2018 проводиться з метою боротьби із непозбувною бентегою, весняним смутком від некатальної погоди та зимовим застоєм, для з'ясування найсильнішого весняного Велогона Кропивницького у весняний період 2018 року.

Весняна гонка відноситься до розряду неофіційних гонок-тренувань. Для організації гонки будуть залучатися мінімальні фінансові вливання.

Місце проведення:

м.Кропивницький, Ковалівський пляж (координати стартової галявини 48.5179105 32.2468651,17)

Схема траси майже повністю спідпадає з трекомhttps://www.strava.com/activities/1458769084 

Остаточна схема буде викладена на сайті velo.kr.ua.

Організатори гонки

ГО “Велоклуб Maximoose bikes”  https://www.facebook.com/Maximoose.bikes/ 

ГО “Велоклуб Там-Де-Ми” http://velo.kr.ua 

Спонсори гонки:

Студія графічного дизайну http://200x300.com

Магазин гаджетів https://www.facebook.com/AccesFan/

Магазин “Восход”

Магазин “Велокрут”

За підтримки: 

Відділення Національного олімпійського комітету в Кіровоградській області

Креативний ІТ простір KOWO

Залікові категорії

-чоловіки (М 16-40 років)

-хлопці (М 10-15 років)

-жінки (Ж 16-40 років)

-дівчата (Д 10-15 років)

-досвідчені чоловіки (М 41+)

-досвідчені жінки (Ж 41+).

Примітка: останні 2 категорії стартують при умові набору не менше 4 учасників. Якщо учасників буде менше — будуть об’їднані з сусідніми категоріями).

Тривалість гонки

Для довгої дистанції до 60 хв.

Для короткої дистанції до 20 хв.

Довжина траси

довжина кола близько 2 км.

кількість кіл для чоловіків —2, жінок, юніорів і досвідчених — 1 коло.

Стартовий внесок

Стартовий внесок 50 грн.

. 

Допуск до участі в змаганнях

До участі у Кубку допускаються особи віком 10 років і старше. Особи, які не досягли 18-ти річного віку, допускаються до участі з дозволу батьків/опікунів: або в разі присутності на перегонах одного з батьків, або при наявності розписки від батьків/опікунів і ксерокопії паспортів батьків/опікунів.

Кожен учасник надає перед стартом розписку про особисту відповідальність + особисту страховку від нещасних випадків.

До старту допускаються учасники на велосипедах будь-яких типів і будь-яких розмірів коліс, пристосованих для участі в змаганнях по пересіченій місцевості. Наявність шолома - обов'язково. Учасники, які не виконали ці умови, до участі не допускаються. Учасник, помічений на трасі без захисного шолома, дискваліфіковується.

Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за технічний стан свого велосипеда, за стан свого здоров'я та адекватність своїх дій впродовж всієї дистанції.

Нагородження переможців

Переможці в кожній категорї нагороджуються медалями і пам’ятними призами.

Розклад змагань:  (22 квітня 2018)

10:00-10:30 - Реєстрація учасників.

10:30 - Брифінг

11:00 - Масовий старт юніорських категорій

11.10 - Масовий старт жіночих  категорій

11.20 - Масовий старт чоловічих категорії

13:00 - Фініш. Перекус, велорозваги.

14:00 - Нагородження переможців.

14:30 - Прибирання траси, вільна програма.

Поділитися повідомленням

21 апреля в 11.00 В субботу состоится уборка поляны на которой пройдут воскресные соревнования. Приглашаю принять участие всех кто может помочь. После уборки будет лайтовая покатушка под названием Три Реки.

Поділитися повідомленням

Фото з весняних велоперегонів.

Ось і відбулися перші весняні велоперегони Які влаштували два клуби для усіх охочих. Як то було маєте змогу подивитися на нашіх фото. Дуже велика дяка усім хто завітав на свято велосипедного спорту. Яке відбувалося на Ковалівському пляжі. Погода нас втішила весняним сонечком та теплом. У часть у перегонах приймали близько п'яти десятків охочих. А це були і дівчатка і хлопчики десяти років і спорсмени і аматори та досвідчені ветерани велосипедного руху.

Переможці у юніорах:

1. Дулов Данило

2.Арустомян Ален

3.Кононенко Іван.

Дівчата 2001-2008 р.н

1.Рущак Альбіна

2.Прочухан Настя

3.Богомільчук Дар'я

У категорії Велоледі перемогли:

1. Лінвінова Олена

2.Коровайченко Дар'я

3.Рижонок Настя.

Чоловіки 1978-2000 р.н.

1. Ткаченко Макс

2.Гончар Валентин

3. Постолатій Арсен

Дуже досвідчені чоловіки:

1.Сокур Сергій

2.Літвінов Віталій

3. Коровайченко Юрій

Вітаємо переможців. Та бажаємо нових здобутків і перемог.

Велика подяка тим людям які приймали участь у підготовці та проведенню перегонів KOVALIVKA BEACH RACE 2018. Родині Літвінових Аліна , Віталій, Олена. Валерій Лемешев. Олександр Александров. Макс Ткаченко. Дмитро Васильев. Клубу Maximoose_bikes. Особлива подяка завідуючим кухнею Сергію. Та най палкіші привітання родині Кравченко Віталію та Олександру за виготовлення кубків, приготуванні каші. Окрема подяка спонсорами нашого свята. Магазину ВОСХОД та ВЕЛОКРУТ.

Поділитися повідомленням

Якщо бути лаконічним,траса на "відмінно",організація на "відмінно",згуртованість -на "добре+",бажання велобайкерів котнутись -"добре+",власний виступ -"незадовільно".Якось так...

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку