Перейти до вмісту
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які...
Шукати результати в...
KING

Вихідні з клубом Там-Де-Ми

Recommended Posts

Чотири сторони світу та 5 стихій підкорилися ціми вихідними учасникам велоклубу Там-Де-Ми. Першими з ранку, у суботу відправилися двоє досвітченніх мандрівників Yura Gorec та Олег Бурман .Їхній шлях пролягав до селища Розумівка. Місця насиченного історичними подіями. Та згадками про видатних людей минулих століть. Відвідали величезній дуб під яким зупинявся А.С.Пушкін. Та урочише "Чорний Ворон" де у 1920 році відбувся останній бій загону Чорного Ворона (Миколи Скляра) що боролися за незалежність України. Знайшли виток річки Бовтишка.
 Інші двоє завзятих мандрівників  подружжя Александр Вейчук та Ирина Федась здійснили свою дворічну мрію. Відвідати місце сили та неймовірної краси Каскади біля Злинки. І нехай їх і накрило одразу декілька стихій. Вітер, гром, блискавки, злива та град усе це разом не змогло змарнувати гарний настрій та позитивні враження від здійснення мрії, та подорожі до цікавого місця.
 У неділю гарні молоді люди Антон Науменко, Алина Літвінова та Валерій Лемешев влаштували для охочих велошколу. Де розповідали дуже цікаві речи про велосипед та усе довкола велосипеда.Та провели легку катку для початківців.
 І вже на вечір понеділка група тамдемівців увірвалися у місто перетнувши його кордон 18 червня 2018 року о 18 годин 18 хвилин повертаючись з триденного вело походу. Цей похід почався ще у суботу переїздом на потязі до Знамянки. А звідтисвоїм ходом до Чигирина подолавши 80 км. Та зупинившись на березі Дніпра на ночівлю. Навколо нас тієї ночі кіпіли усі імовірні стихії. Хвилі на Дніпрі були як на справжньому морі. Багаття у вогнищі роздмухував шалений вітер. Блискавки стрибали по небокраю. Та навідь 100 крапель дощю впали на намети нашого табору.
 Другого дня ми зібралися та вирушили до наступної нашої зупинки у Цебульово, повзь місто примару, місто якого не існує, місто привід Орбіту, але і там є своє життя, ми мали подолати 70 км. Та плани ми корегували на шляху. БО маючи величезну купу друзів велоклубчан по всій Україні від одного з них Сергія ми дізналися що на місці нашої другої ночівлі багато відпочивальників та обмаль місця. І ми зупинилися на лузі неймовірної краси та чистої природи біля Квітучого села.
 Третій день був суто технічним вкручуванням педалів. З перепочинком у мальовничих місцях та купанням у ставках.
 Проїхали 210 км. Познайомилися з новими людьми. Побачили світ.  Себе показали. Ось такі насичені на подорожі вихідні трапляються у велосипедному клубі Там-Де-Ми. Усім дуже дякую за допомогу та товариство.
 Приєднуйтесь до нас. Пропонуйте свої маршрути  та походи. У клубі Там- Де-Ми тільки цікаві та добрі люди. Та завжди цікаві врвження. 
 Це були дуже гарні вихідні, наступні будуть ще кращіми.

IMG-20180616-WA0016.jpg

IMG-20180618-WA0002.jpg

IMG-20180616-WA0011.jpg

IMG-20180616-WA0012.jpg

IMG-20180616-WA0013.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Знайомий знак ))))

IMG_20170920_170630.jpg

CAM00307.jpg

Змінено користувачем wahoo

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

×