Перейти до вмісту
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які...
Шукати результати в...

Recommended Posts

Недільна покатенька як і годиться почалася з шиномонтажу. Бо не добре їхати з пробитими колесами. Та коли усе було відремонтовано клуб велолюбителів ТАМ-ДЕ-МИ вирушив до колиски Українського театру на Хутір Надії. Місце вкрите театральною славою на теренах нашої області. Подорож проходила вздовж річки з дуже виразними пейзажами. На самому Хуторі ми зустрілися з друзями з Компанієвки Кукіль Звичайний з подругою чекали на нас. Дуже цікаві люди які теж захоплені мандрівками ровером.
Обійшовши садибу корифеїв, вклонившись славетним дубам, назбиравши смачних яблук учасники походу вихідного дня вирушили до міста. По дорозі до якого кожен обирав свій шлях. Друзі з Компанієвки з обіцянками нових зустрічей вирушили до дому, до хати. Юра Горец повів частину мандрівників короткими хащями до міста. А основний состав поїхав до курортної місцини, до селища Катериновка, знаного своїми водоймами. Там Ми мали змогу відпочити, засмажити ковбаски та спланувати нові подорожі.
Добре ТАМ-ДЕ-МИ. Приєднуйтесь до нас. З нами тільки добрі та позитиві люди. До зустрічі.

 

Більше фото в альбомі на строніці клубу у FB.

11.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

10.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

 • Зараз на сторінці   0 користувачів

  Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

 • Схожі публікації

  • Автор: Lana.ua
   Перший осінній вікенд у клубі ТАМ-ДЕ-МИ промайнув мов блискавка. І все тому що був насичений най різноманітними викатками. Кому до небокраю на максимальних швидкостях то вас запрошував Андрій Паливода. 160 километрів чистого асфальту. Бажаєте чистої води і не так далеко , але і не дуже близько і приємної компанії, а ще й багаття і засмажити ковбаски то ми влаштували для вас подорож до села Суботці яких-небудь 75км і повний заряд позитиву на тиждень.
   А може ви тільки мрієте про все це. І зараз у вашій голові засіла думка,: -А чи зможу і я так? А чи то важко? І що для того потрібно знати і вміти? То у клубі ТАМ-ДЕ-МИ завдяки Аліні Літвіновій Валерон Лемешев та Антон Науменко існує ВелоШкола. Де вам дуже кваліфікованно усе пояснять, та навчать правильно їздити на велосипеді та дбати про ваш ровер.
   З нами тільки добрі та гарні люди. Приєднуйтесь до нас. Добре ТАМ-ДЕ-МИ.

  • Автор: Lana.ua
   Зазвичай, щосереди увечеріі, після спекотного дня, велоклубівці, не змінюючи традиіцїї, зібрались біля нижнього фонтану, щоб відпочити.  Відпочинок традиційний ))) - невеличка веломандрівка до улюбленого ставка, купання, ї дорога до дому під місяцем й зірками у веселій активній компанії.
×