Вход
або
або
Зареєструватися на сайті
Контакти керівників велоклубу

Ми вам допоможемо!

Президент велоклуба - Сергій Ларшин, (099) 465-35-50
Координатор велоклуба - Денис Ярошенко, (099) 522-35-72

Завантаження...
Останні коментарі
8 апреля 2018 15:18
Христос Воскрес!
17 января 2018 12:09
УВАГА! З ТЕХНІЧНИХ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ПРИЧИН ЗИМОВА ВЕЛОГОНКА ВІДБУДЕТЬСЯ ПІЗНІШЕ. ПРО ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ БУДЕ ПОВІДОМЛЕНО ПІСЛЯ НАРАДИ ОРГАНІЗАТОРІВ (Орієнтовно - початок лютого)
5 января 2018 10:51
У Положення додані реєстраційні форми для учасників та розписки для батьків. Попереджую, що без заповнених форм та документів, що підтверджують особу (П.І.Б. та вік) та за необхідності (молодше 18 років) законних представників учасники не будуть допущені до змагань. Нагадую - участь безкоштовна,
Показати все
Про Клуб


Навіщо бути - Там-Де-Ми?

А й справді, навіщо, запитаєте ви. Навіщо людині, що просто любить їздити на велосипеді, вступати у вело клуб? Кожен член велоклубу «ТамДеМи» дасть власну відповідь на це запитання. Хтось бажав знайти таких само любителів, щоб кататися не поодинці, а разом. Інший хотів знайти однодумців, що підтримали б його активну позицію у прагненні наблизити рідний Кіровоград до європейського стандарту. А дехто бажав випробувати свої сили у любительских змаганнях. І ось ми всі зустрілися тут, у вело клубі «ТамДеМи».

 

Клуб засновано у 2010 році, і з того самого часу нам ніколи відпочивати. Перед нами відкрилися величезні можливості, але вони також означають велику відповідальність. За ініціативи клубу «ТамДеМи» у Кіровограді вперше пройшли такі заходи, як зимова гонка крос-кантрі, дитячі перегони та весняний парад велосипедистів, відомий як Велодень. Але це далеко не все, чим ми займаємося.

 

Мета нашої діяльності багатоманітна. Велосипед є чи не єдиним дійсно універсальним екологічно чистим видом транспорту. Велосипед не потребує спеціальних трас та великих парковок, не спалює нафтопродукти і не викидає у повітря отруйні гази. На велосипеді можна мандрувати у найнедоступніші та найкрасивіші місця рідного краю. Одне із завдань велоклубу - популяризувати велосипед. Це не лише цікаве дозвілля й екологічність. Це також турбота про власне здоров’я.

 

Але, на жаль, у нашому суспільстві склалося байдуже ставлення до проблем велосипедистів (і не лише до їхніх). Тож, треба, окрім усього іншого, перевиховувати суспільство. Треба показати водієві авто, що велосипедист такий само учасник руху, як і він. Треба довести владі, що велопарковки та велодоріжки - це невелика, але помітна турбота про рідне місто і його жителів, за яку вони будуть вдячні. І наостанок - треба навчити наших колег, велосипедистів, їздити дорогами Кіровограда й області безпечно, дотримуючись правил дорожнього руху.

 

І на завершення – окрім серйозних завдань вело клуб має багато великих і малих приємностей. Найбільша, звичайно, - це покатушки мальовничими куточками Кіровградщини. Велоклуб сформував декілька груп, тож кожен може знайти собі товаришів, що їздять у такий само спосіб. Любителі швидкості, вело туристи, прибічники серйозної організації покатушок та ті, хто любить кататися спонтанно за покликом серця - для всіх вас тут знайдеться місце та весела компанія. Вело клуб регулярно влаштовує любительські змагання, тож кожен може випробувати свої сили та виграти приємні й корисні призи. А ще – хто сказав, що з настанням зими велосипедний сезон завершується?

Найактивніші
test
Gorec
test
Shuker

Результати весняної велогонки

 • 410
 • 25 апр 2018
 • 0


Ось і відбулися перші весняні велоперегони Які влаштували два клуби для усіх охочих. Як то було маєте змогу подивитися на нашіх фото. Дуже велика дяка усім хто завітав на свято велосипедного спорту. Яке відбувалося на Ковалівському пляжі. Погода нас втішила весняним сонечком та теплом. У часть у перегонах приймали близько п'яти десятків охочих. А це були і дівчатка і хлопчики десяти років і спорсмени і аматори та досвідчені ветерани велосипедного руху.


Переможці у юніорах:


1. Дулов Данило
2.Арустомян Ален
3.Кононенко Іван

Дівчата 2001-2008 р.н1. Рущак Альбіна
2. Прочухан Настя
3. Богомільчук Дар'я
У категорії Велоледі перемогли:


1. Лінвінова Олена
2. Коровайченко Дар'я3. Рижонок Настя.
Чоловіки 1978-2000 р.н.


1. Ткаченко Макс
2. Гончар Валентин3. Постолатій Арсен


Дуже досвідчені чоловіки


1. Сокур Сергій
2. Літвінов Віталій
3. Коровайченко ЮрійВітаємо переможців. Та бажаємо нових здобутків і перемог.
Велика подяка тим людям які приймали участь у підготовці та проведенню перегонів KOVALIVKA BEACH RACE 2018. Родині Літвінових Аліна , Віталій, Олена. Валерій Лемешев. Олександр Александров. Макс Ткаченко. Дмитро Васильев. Клубу Maximoose_bikes. Особлива подяка завідуючим кухнею Сергію. Та най палкіші привітання родині Кравченко Віталію та Олександру за виготовлення кубків, приготуванні каші. Окрема подяка спонсорами нашого свята. Магазину ВОСХОД та ВЕЛОКРУТ.
  0 Комментариев
  подсветить мои комментарии
  Гостям запрещено оставлять комментарии.
  Вам надо авторизироваться или зарегистрироваться на сайте.
  Войти или зарегистрироваться
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  Про Клуб