Вход
або
або
Зареєструватися на сайті
Контакти керівників велоклубу

Ми вам допоможемо!

Президент велоклуба - Сергій Ларшин, (099) 465-35-50
Координатор велоклуба - Денис Ярошенко, (099) 522-35-72

Завантаження...
Останні коментарі
8 апреля 2018 15:18
Христос Воскрес!
17 января 2018 12:09
УВАГА! З ТЕХНІЧНИХ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ПРИЧИН ЗИМОВА ВЕЛОГОНКА ВІДБУДЕТЬСЯ ПІЗНІШЕ. ПРО ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ БУДЕ ПОВІДОМЛЕНО ПІСЛЯ НАРАДИ ОРГАНІЗАТОРІВ (Орієнтовно - початок лютого)
5 января 2018 10:51
У Положення додані реєстраційні форми для учасників та розписки для батьків. Попереджую, що без заповнених форм та документів, що підтверджують особу (П.І.Б. та вік) та за необхідності (молодше 18 років) законних представників учасники не будуть допущені до змагань. Нагадую - участь безкоштовна,
Показати все
Про Клуб


Навіщо бути - Там-Де-Ми?

А й справді, навіщо, запитаєте ви. Навіщо людині, що просто любить їздити на велосипеді, вступати у вело клуб? Кожен член велоклубу «ТамДеМи» дасть власну відповідь на це запитання. Хтось бажав знайти таких само любителів, щоб кататися не поодинці, а разом. Інший хотів знайти однодумців, що підтримали б його активну позицію у прагненні наблизити рідний Кіровоград до європейського стандарту. А дехто бажав випробувати свої сили у любительских змаганнях. І ось ми всі зустрілися тут, у вело клубі «ТамДеМи».

 

Клуб засновано у 2010 році, і з того самого часу нам ніколи відпочивати. Перед нами відкрилися величезні можливості, але вони також означають велику відповідальність. За ініціативи клубу «ТамДеМи» у Кіровограді вперше пройшли такі заходи, як зимова гонка крос-кантрі, дитячі перегони та весняний парад велосипедистів, відомий як Велодень. Але це далеко не все, чим ми займаємося.

 

Мета нашої діяльності багатоманітна. Велосипед є чи не єдиним дійсно універсальним екологічно чистим видом транспорту. Велосипед не потребує спеціальних трас та великих парковок, не спалює нафтопродукти і не викидає у повітря отруйні гази. На велосипеді можна мандрувати у найнедоступніші та найкрасивіші місця рідного краю. Одне із завдань велоклубу - популяризувати велосипед. Це не лише цікаве дозвілля й екологічність. Це також турбота про власне здоров’я.

 

Але, на жаль, у нашому суспільстві склалося байдуже ставлення до проблем велосипедистів (і не лише до їхніх). Тож, треба, окрім усього іншого, перевиховувати суспільство. Треба показати водієві авто, що велосипедист такий само учасник руху, як і він. Треба довести владі, що велопарковки та велодоріжки - це невелика, але помітна турбота про рідне місто і його жителів, за яку вони будуть вдячні. І наостанок - треба навчити наших колег, велосипедистів, їздити дорогами Кіровограда й області безпечно, дотримуючись правил дорожнього руху.

 

І на завершення – окрім серйозних завдань вело клуб має багато великих і малих приємностей. Найбільша, звичайно, - це покатушки мальовничими куточками Кіровградщини. Велоклуб сформував декілька груп, тож кожен може знайти собі товаришів, що їздять у такий само спосіб. Любителі швидкості, вело туристи, прибічники серйозної організації покатушок та ті, хто любить кататися спонтанно за покликом серця - для всіх вас тут знайдеться місце та весела компанія. Вело клуб регулярно влаштовує любительські змагання, тож кожен може випробувати свої сили та виграти приємні й корисні призи. А ще – хто сказав, що з настанням зими велосипедний сезон завершується?

Найактивніші
test
Gorec
test
Shuker

ВЕЛОДНЮ 2018 РОКУ - ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

 • 536
 • 04 май 2018
 • 0
На 20 травня 2018 року заплановано провести щорічний захід велолюбителів - "Велодень".

Що таке Велодень

Велодень - всеукраїнська акція, яка об'єднує тисячі велосипедистів у спільному велопробізі центральними вулицями своїх міст. Зазвичай Велодень припадає на останні вихідні травня - у суботу або неділю. 

Щорічний велопарад збирає прихильників двоколісного транспорту з метою пропаганди здорового та активного способу життя та екологічної альтернативи міському авто, створення цивілізованих умов для велосипедистів у містах України. Учасники Велодня виступають за безпеку та взаємоповагу на дорогах, створення велодоріжок та велопарковок у громадських місцях. 

Велопробіг у Велодень проходить у Вінниці, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Києві, Кропивницькому, Луцьку, Одесі, Харкові, Чернігові та в багатьох інших містах України.

Акція ніколи не була політичною і є проявом доброї волі велосипедистів України.


Історія Велодня

Перший масштабний велопробіг відбувся у Києві у 2004 році - тоді акція мала назву "На велосипеді на роботу", і проводилася у робочий день, щоб дійсно доїхати на роботу. Організатори хотіли провести велопробіг на кшталт європейських "Bike to work" та "Critical mass". Це дійсно вдалося, до велопробігу долучилися кілька сотень учасників, і з того часу акція стала щорічною. 

За кілька років, у 2007, акцію перенесли на вихідні - до пробігу долучалися все більше людей, і обмежитися проїздом центральними вулицями без їхнього перекриття для автомобілів уже стало неможливим. Для акції почали перекривати спочатку одну смугу, потім дві. З переносом на вихідні велопробіг отримав назву "Велодень", і був перенесений з осінніх днів на останні вихідні травня, тож тепер щороку співпадає з Днем Києва.  З часу перенесення заходу на вихідні кількість учасників велопробігу збільшувалася у геометричній прогресії: з кількох сотень учасників першого пробігу до 10 тисяч велосипедистів у 2010 році.

Інші міста почали долучатися з 2006-го. Одним із перших був Харків, який зараз збирає найбільшу вслід за Києвом кількість учасників - у 2011 році на велопробіг виїхали 5 500 велосипедистів. І це незважаючи на те, що харківським велосипедистам наразі доводиться найгірше - щороку місцева влада вигадує нові причини, аби заборонити щорічний велопробіг. У 2008 році акцію навіть довелося перенести на тиждень

ЖитомирЗапоріжжяЛуцьк, Львів та Миколаїв провели перші Велодні у 2007, зібравши до сотні учасників кожен. З того часу кількість велосипедистів зростала дуже швидко, і зараз сягає від однієї до кількох тисяч у кожному місті.

У 2008 році список міст-учасників поповнили Дніпропетровськ, Донецьк, РівнеВінниця, Первомайськ та Стаханів. 

Івано-ФранківськКривий РігЛуганськОдесаПолтаваСімферопольХмельницькийЧеркаси та Чернігів приєдналися у 2009, а уже наступного року кількість міст-учасників сягнула двох десятків.

З 2011 року у географії всеукраїнських Велоднів почала спостерігатися цікава тенденція: велосипедисти більше не обмежувалися обласними центрами і організовували велопробіги навтіь у найменших містах. У результаті цього кількість велосипедистів на велопробігах у обласних центрах зменшилася на кілька тисяч, натомість міста-супутники провели свої Велодні. Наприклад, у Києві у 2010 році у Велодні брали участь близько 10 тисяч велосипедистів, а у 2011 - на кілька тисяч менше, водночас міста Київської області провели власні пробіги. Через це у 2011 році Київ майже поступився першістю Харкову, у якому 5 з половиною тисяч велосипедистів виїхали на пробіг.

Дослідження кількості учасників Велоднів 2009-2011

Тим не менш, загальна кількість учасників Велодня в Україні збільшується: у 2011 році кількість людей сягнула 25 тисяч. У дослідженні Марії Корнієнко з Феодосії наочно показані учасники усіх Велоднів, починаючи з 2009 року.

У 2012 році до Велодня долучилися 52 міста. Усі обласні центри, крім Луганська, провели Велодень, а також до них долучилися значно більше маленьких міст і навіть селищ. Загалом, з 2010 спостерігається тенденція проведення Велодня все більше у власних містах, а не приєднання до великої колони в обласному центрі, як це було раніше. Найбільш незвичний Велодень провів Харків: тут влаштували тематичні велоколони у маскарадних костюмах, офісному одязі, дівчат у сукенках, алко-байкерів, а також їздили у вишиванках і возили собак у кошиках. Цікавий Велодень влаштували і у Сімферополі: відкрили величезний пам'ятник велосипеду та влаштували підвісну вело-виставку.


Чужому навчаємось, свого не цураємось

У Європейському союзі впродовж останніх десятиліть активно проводиться розвиток велосипедної інфраструктури, мешканцям міст пропонується пересаджуватись з автомобільного транспорту на велосипед. Для прикладу наведемо один з документів європейської велосипедної федерації -   https://docs.google.com/document/d/1f2YvqBxT_5NNJfvHgxV_LxO9qhLTPEX_AmDk3pIdC5U/edit?usp=sharing

Долучитись до проведення велодня у Кропивницькому можна на форумі Велоклубу 
у розділі Наші заходи / Велодень 2018
  0 Комментариев
  подсветить мои комментарии
  Гостям запрещено оставлять комментарии.
  Вам надо авторизироваться или зарегистрироваться на сайте.
  Войти или зарегистрироваться
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  Яндекс.Метрика
  Про Клуб